Turniej: TOP 16 runda 4 Lublin

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 runda 4 Lublin
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2015-11-28 10:00 - 2015-11-29 20:00
Zapisy
2015-11-01 11:20 - 2015-11-27 22:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Michał Kotiuk 20 Lublin 13-02-2016 22:51 Profil
2 Daniel Holoyda 11 Warszawa 13-02-2016 22:52 Profil
3 Jarosław Kowalski 31 Warszawa 05-02-2016 11:22 Profil
4 Maciej Kusak 55 Warszawa 13-02-2016 22:52 Profil
5 Kacper Filipiak 4 Warszawa 05-02-2016 11:21 Profil
6 Mateusz Baranowski 3 Zielona Góra 05-02-2016 11:22 Profil
7 Paweł Rogoza 7 Szczecin 05-02-2016 11:22 Profil
8 Patryk Masłowski 9 Toruń 05-02-2016 11:22 Profil
9 Krzysztof Wróbel 23 Wrocław 13-02-2016 22:51 Profil
10 Maciej Michowski Gdańsk 13-02-2016 22:51 Profil
11 Sławomir Rasiewicz 34 13-02-2016 22:51 Profil
12 Karol Lelek 12 Józefosław 05-02-2016 11:21 Profil
13 Marcin Kolibski Janów Lub. 13-02-2016 22:52 Profil
14 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 05-02-2016 11:22 Profil
15 Piotr Murat 37 Lublin 13-02-2016 22:52 Profil
16 Marek Zubrzycki 24 05-02-2016 11:21 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Baranowski120
2Kacper Filipiak90
3Jarosław Kowalski
Patryk Masłowski
70
5Karol Lelek
Marek Zubrzycki
Paweł Rogoza
Marcin Nitschke
50
9Krzysztof Wróbel30
10Daniel Holoyda30
11Sławomir Rasiewicz
Piotr Murat
30
12Michał Kotiuk20
13Maciej Kusak20
14Maciej Michowski20
15Marcin Kolibski20

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 2 3
3 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 4 3
4 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 11 5 2
5 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 9 6 2
6 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 9 7 2
7 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 8 6 2
8 Karol Lelek 3 3 1 0 2 8 8 1

Grupa 1

Maciej Michowski 0 : 4 Marek Zubrzycki
Mateusz Baranowski 4 : 1 Marek Zubrzycki
Sławomir Rasiewicz 4 : 3 Maciej Michowski
Mateusz Baranowski 4 : 3 Maciej Michowski
Sławomir Rasiewicz 0 : 4 Mateusz Baranowski
Sławomir Rasiewicz 2 : 4 Marek Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 9 6 2
3 Sławomir Rasiewicz 3 3 1 0 2 6 11 1
4 Maciej Michowski 0 3 0 0 3 6 12 0

Grupa 2

Krzysztof Wróbel 4 : 3 Jarosław Kowalski
Paweł Rogoza 4 : 2 Krzysztof Wróbel
Michał Kotiuk 4 : 2 Krzysztof Wróbel
Michał Kotiuk 0 : 4 Paweł Rogoza
Michał Kotiuk 1 : 4 Jarosław Kowalski
Paweł Rogoza 0 : 4 Jarosław Kowalski

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 11 5 2
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 8 6 2
3 Krzysztof Wróbel 3 3 1 0 2 8 11 1
4 Michał Kotiuk 3 3 1 0 2 5 10 1

Grupa 3

Kacper Filipiak 4 : 1 Marcin Nitschke
Marcin Nitschke 4 : 3 Daniel Holoyda
Marcin Nitschke 4 : 0 Marcin Kolibski
Marcin Kolibski 0 : 4 Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 0 : 4 Kacper Filipiak
Marcin Kolibski 0 : 4 Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 9 7 2
3 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 7 8 1
4 Marcin Kolibski 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 4

Piotr Murat 1 : 4 Maciej Kusak
Karol Lelek 4 : 0 Maciej Kusak
Patryk Masłowski 4 : 1 Karol Lelek
Piotr Murat 1 : 4 Patryk Masłowski
Piotr Murat 4 : 3 Karol Lelek
Patryk Masłowski 4 : 0 Maciej Kusak

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Karol Lelek 3 3 1 0 2 8 8 1
3 Piotr Murat 3 3 1 0 2 6 11 1
4 Maciej Kusak 3 3 1 0 2 4 9 1

Rozgrywki pucharowe