Turniej: TOP 16 runda 5 Wrocław

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP 16 runda 5 Wrocław
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Krzysztof Wróbel
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-03-05 10:00 - 2016-03-06 20:00
Zapisy
2016-03-01 14:37 - 2016-03-04 22:00
Miejsce
Bandaclub (Wrocław)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Daniel Holoyda 11 Warszawa 09-03-2016 14:39 Profil
2 Maciej Kusak 55 Warszawa 09-03-2016 14:39 Profil
3 Kacper Filipiak 4 Warszawa 09-03-2016 14:39 Profil
4 Mateusz Baranowski 3 Zielona Góra 09-03-2016 14:39 Profil
5 Paweł Rogoza 7 Szczecin 09-03-2016 14:40 Profil
6 Patryk Masłowski 9 Toruń 09-03-2016 14:40 Profil
7 Krzysztof Wróbel 23 Wrocław 09-03-2016 14:40 Profil
8 Maciej Michowski Gdańsk 09-03-2016 14:39 Profil
9 Sławomir Rasiewicz 34 09-03-2016 14:40 Profil
10 Karol Lelek 12 Józefosław 09-03-2016 14:39 Profil
11 Marcin Kolibski Janów Lub. 09-03-2016 14:40 Profil
12 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 09-03-2016 14:39 Profil
13 Piotr Murat 37 Lublin 09-03-2016 14:40 Profil
14 Marek Zubrzycki 24 09-03-2016 14:40 Profil
15 Mateusz Rzeczycki Wrocław 09-03-2016 14:46 Profil

Wyniki


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 349
MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Patryk Masłowski120
2Mateusz Baranowski90
3Krzysztof Wróbel
Marcin Nitschke
70
5Maciej Kusak
Paweł Rogoza
Kacper Filipiak
Marek Zubrzycki
50
9Sławomir Rasiewicz30
10Piotr Murat30
11Maciej Michowski
Daniel Holoyda
30
12Marcin Kolibski20
13Karol Lelek20
14Mateusz Rzeczycki20
15 20

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
3 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 2 3
4 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 11 8 2
5 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 10 4 2
6 Krzysztof Wróbel 6 3 2 0 1 9 8 2
7 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 8 6 2
8 Maciej Kusak 3 3 1 0 2 7 9 1

Grupa 1


Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550
0 : 4 Maciej Michowski
Marcin Nitschke 0 : 4 Mateusz Baranowski
Mateusz Baranowski 4 : 0 Maciej Michowski
0 : 4 Marcin Nitschke
Marcin Nitschke 4 : 2 Maciej Michowski
0 : 4 Mateusz Baranowski

Wyniki rozgrywek grupy 1


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 565
Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 12 0 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 8 6 2
3 Maciej Michowski 3 3 1 0 2 6 8 1
4 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 2

Kacper Filipiak 4 : 1 Daniel Holoyda
Kacper Filipiak 4 : 1 Maciej Kusak
Karol Lelek 0 : 4 Daniel Holoyda
Maciej Kusak 2 : 4 Karol Lelek
Maciej Kusak 4 : 1 Daniel Holoyda
Karol Lelek 0 : 4 Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Maciej Kusak 3 3 1 0 2 7 9 1
3 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 6 8 1
4 Karol Lelek 3 3 1 0 2 4 10 1

Grupa 3

Sławomir Rasiewicz 2 : 4 Krzysztof Wróbel
Krzysztof Wróbel 1 : 4 Patryk Masłowski
Patryk Masłowski 4 : 0 Mateusz Rzeczycki
Patryk Masłowski 4 : 1 Sławomir Rasiewicz
Mateusz Rzeczycki 2 : 4 Krzysztof Wróbel
Sławomir Rasiewicz 4 : 2 Mateusz Rzeczycki

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Krzysztof Wróbel 6 3 2 0 1 9 8 2
3 Sławomir Rasiewicz 3 3 1 0 2 7 10 1
4 Mateusz Rzeczycki 0 3 0 0 3 4 12 0

Grupa 4

Piotr Murat 0 : 4 Paweł Rogoza
Marcin Kolibski 4 : 3 Piotr Murat
Paweł Rogoza 4 : 0 Marcin Kolibski
Marcin Kolibski 2 : 4 Marek Zubrzycki
Piotr Murat 4 : 3 Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 4 : 2 Paweł Rogoza

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marek Zubrzycki 6 3 2 0 1 11 8 2
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 10 4 2
3 Piotr Murat 3 3 1 0 2 7 11 1
4 Marcin Kolibski 3 3 1 0 2 6 11 1

Rozgrywki pucharowe