Turniej: TOP16/1

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP16/1
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Kazimierz Olejniczak
Turniej
2018-03-10 10:00 - 2018-03-11 20:00
Zapisy
2018-02-22 12:21 - 2018-03-06 22:00
Miejsce
Masters (Lublin)

POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16/1 

Turniej PLS TOP16 nr 1 odbędzie się w dniach 10-11 marca 2018 r. w klubie Masters w Lublinie

Mecze grupowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 10:00 

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w modusie lepszy z 7

Przez cały czas trwania turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu A

Obowiązująca kolejność gier grupowych oraz planowany czas rozpoczęcia poszczególnych sesji:

10:00
Mateusz Baranowski - Marek Zubrzycki
Marcin Nitschke - Piotr Murat
Jason Wright - Mateusz Rzeczycki
Ariel Trębocha - Maciej Kusak

12:00
Mateusz Baranowski - Antoni Kowalski
Daniel Holoyda - Piotr Murat
Grzegorz Biernadski - Mateusz Rzeczycki
Kacper Filipiak - Małgorzata Sikorska

14:00
Paweł Rogoza - Marek Zubrzycki
Marcin Nitschke - Felix Vidler
Jarosław Kowalski - Jason Wright
Kacper Filipiak - Maciej Kusak

16:00
Marek Zubrzycki - Antoni Kowalski
Marcin Nitschke - Daniel Holoyda
Jarosław Kowalski - Mateusz Rzeczycki
Ariel Trębocha - Małgorzata Sikorska

18:00
Mateusz Baranowski - Paweł Rogoza
Piotr Murat - Felix Vidler
Grzegorz Biernadski - Jason Wright
Kacper Filipiak - Ariel Trębocha

20:00
Paweł Rogoza - Antoni Kowalski
Daniel Holoyda - Felix Vidler
Grzegorz Biernadski - Jarosław Kowalski
Maciej Kusak - Małgorzata Sikorska
 



 


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Małgorzata Sikorska 22-02-2018 12:25 Profil
2 Felix Vidler 66 Warszawa 22-02-2018 12:25 Profil
3 Ariel Trębocha Bobrowniki 22-02-2018 12:25 Profil
4 Antoni Kowalski 65 Zielona Góra 22-02-2018 12:25 Profil
5 Daniel Holoyda 19 Warszawa 22-02-2018 12:24 Profil
6 Jarosław Kowalski 51 Warszawa 22-02-2018 12:25 Profil
7 Grzegorz Biernadski 64 Warszawa 22-02-2018 12:24 Profil
8 Maciej Kusak 71 Warszawa 22-02-2018 12:25 Profil
9 Kacper Filipiak 5 Warszawa 22-02-2018 12:24 Profil
10 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 22-02-2018 12:24 Profil
11 Paweł Rogoza 9 Szczecin 22-02-2018 12:24 Profil
12 Marcin Nitschke 6 Zielona Góra 22-02-2018 12:24 Profil
13 Piotr Murat 53 Lublin 22-02-2018 12:25 Profil
14 Marek Zubrzycki 41 22-02-2018 12:25 Profil
15 Jason Wright 22-02-2018 12:25 Profil
16 Mateusz Rzeczycki Strzegom 22-02-2018 12:26 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Marcin Nitschke120
2Mateusz Baranowski90
3Kacper Filipiak
Grzegorz Biernadski
70
5Mateusz Rzeczycki
Paweł Rogoza
Daniel Holoyda
Maciej Kusak
50
9Antoni Kowalski30
10Jarosław Kowalski30
11Felix Vidler30
12Ariel Trębocha30
13Marek Zubrzycki20
14Jason Wright20
15Piotr Murat20
16Małgorzata Sikorska20

Breaki

Najwyższy break: 115 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 115, 109, 70, 55, 53, 52, 48, 46, 45, 43, 43
2 Kacper Filipiak 114, 92, 87, 75, 70, 60, 59, 58, 54, 48, 45, 45
3 Marcin Nitschke 103, 102, 83, 79, 49, 45, 40
4 Paweł Rogoza 99, 46
5 Grzegorz Biernadski 71, 62, 55, 49, 46, 45, 40
6 Daniel Holoyda 58, 48, 42, 40
7 Jason Wright 53
8 Antoni Kowalski 48, 45, 42, 41
9 Marek Zubrzycki 45
10 Maciej Kusak 42

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 12 4 3
3 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 12 4 3
4 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 7 2
5 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 10 4 2
6 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 10 4 2
7 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 10 6 2
8 Mateusz Rzeczycki 6 3 2 0 1 8 7 2

Grupa 1

Mateusz Baranowski 4 : 1
2018-03-10 10:00
Marek Zubrzycki
Antoni Kowalski 4 : 3
2018-03-10 20:00
Paweł Rogoza
Antoni Kowalski 1 : 4
2018-03-10 12:00
Mateusz Baranowski
Marek Zubrzycki 1 : 4
2018-03-10 14:00
Paweł Rogoza
Mateusz Baranowski 2 : 4
2018-03-10 18:00
Paweł Rogoza
Antoni Kowalski 4 : 3
2018-03-10 16:00
Marek Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 11 7 2
2 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 10 6 2
3 Antoni Kowalski 6 3 2 0 1 9 10 2
4 Marek Zubrzycki 0 3 0 0 3 5 12 0

Grupa 2

Piotr Murat 0 : 4
2018-03-10 10:00
Marcin Nitschke
Daniel Holoyda 4 : 1
2018-03-10 20:00
Felix Vidler
Marcin Nitschke 4 : 0
2018-03-10 14:00
Felix Vidler
Daniel Holoyda 4 : 1
2018-03-10 12:00
Piotr Murat
Marcin Nitschke 2 : 4
2018-03-10 16:00
Daniel Holoyda
Felix Vidler 4 : 1
2018-03-10 18:00
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Daniel Holoyda 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 10 4 2
3 Felix Vidler 3 3 1 0 2 5 9 1
4 Piotr Murat 0 3 0 0 3 2 12 0

Grupa 3

Jason Wright 2 : 4
2018-03-10 18:00
Grzegorz Biernadski
Mateusz Rzeczycki 4 : 2
2018-03-10 16:00
Jarosław Kowalski
Mateusz Rzeczycki 0 : 4
2018-03-10 12:00
Grzegorz Biernadski
Jason Wright 0 : 4
2018-03-10 14:00
Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski 2 : 4
2018-03-10 20:00
Grzegorz Biernadski
Mateusz Rzeczycki 4 : 1
2018-03-10 10:00
Jason Wright

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 12 4 3
2 Mateusz Rzeczycki 6 3 2 0 1 8 7 2
3 Jarosław Kowalski 3 3 1 0 2 8 8 1
4 Jason Wright 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 4

Maciej Kusak 2 : 4
2018-03-10 14:00
Kacper Filipiak
Ariel Trębocha 4 : 0
2018-03-10 16:00
Małgorzata Sikorska
Kacper Filipiak 4 : 0
2018-03-10 12:00
Małgorzata Sikorska
Maciej Kusak 4 : 0
2018-03-10 10:00
Ariel Trębocha
Ariel Trębocha 0 : 4
2018-03-10 18:00
Kacper Filipiak
Małgorzata Sikorska 0 : 4
2018-03-10 20:00
Maciej Kusak

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 10 4 2
3 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 4 8 1
4 Małgorzata Sikorska 0 3 0 0 3 0 12 0

Rozgrywki pucharowe