Turniej: TOP16/2

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP16/2
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Kazimierz Olejniczak
Turniej
2018-04-21 09:00 - 2018-04-22 20:00
Zapisy
2018-04-13 21:00 - 2018-04-14 21:00
Miejsce
147 Break - Zamieniecka (Warszawa)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Felix Vidler 54 Warszawa 26-03-2018 21:30 Profil
2 Ariel Trębocha Bobrowniki 26-03-2018 21:32 Profil
3 Antoni Kowalski 56 Zielona Góra 26-03-2018 21:31 Profil
4 Daniel Holoyda 17 Warszawa 26-03-2018 23:54 Profil
5 Jarosław Kowalski 41 Warszawa 26-03-2018 23:54 Profil
6 Grzegorz Biernadski 49 Warszawa 26-03-2018 23:54 Profil
7 Maciej Kusak 66 Warszawa 26-03-2018 20:51 Profil
8 Kacper Filipiak 5 Warszawa 26-03-2018 21:40 Profil
9 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 26-03-2018 21:29 Profil
10 Paweł Rogoza 9 Szczecin 26-03-2018 23:54 Profil
11 Marcin Nitschke 6 Zielona Góra 26-03-2018 23:53 Profil
12 Piotr Murat 44 Lublin 26-03-2018 20:57 Profil
13 Marek Zubrzycki 34 26-03-2018 23:55 Profil
14 Jason Wright 26-03-2018 23:55 Profil
15 Mateusz Rzeczycki Wrocław 26-03-2018 23:54 Profil
16 Adam Stefanów Zielona Góra 26-03-2018 23:55 Profil

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Grupa 1

Piotr Murat :
2018-04-21 13:00
Jason Wright
Maciej Kusak :
2018-04-21 11:00
Piotr Murat
Kacper Filipiak :
2018-04-21 17:00
Piotr Murat
Maciej Kusak :
2018-04-21 17:00
Jason Wright
Maciej Kusak :
2018-04-21 13:00
Kacper Filipiak
Kacper Filipiak :
2018-04-21 11:00
Jason Wright

Grupa 2

Marcin Nitschke :
2018-04-21 11:00
Felix Vidler
Jarosław Kowalski :
2018-04-21 15:00
Marcin Nitschke
Daniel Holoyda :
2018-04-21 13:00
Marcin Nitschke
Daniel Holoyda :
2018-04-21 11:00
Jarosław Kowalski
Daniel Holoyda :
2018-04-21 15:00
Felix Vidler
Jarosław Kowalski :
2018-04-21 13:00
Felix Vidler

Grupa 3

Marek Zubrzycki :
2018-04-21 17:00
Antoni Kowalski
Mateusz Rzeczycki :
2018-04-21 15:00
Antoni Kowalski
Mateusz Baranowski :
2018-04-21 17:00
Mateusz Rzeczycki
Mateusz Baranowski :
2018-04-21 11:00
Antoni Kowalski
Mateusz Baranowski :
2018-04-21 15:00
Marek Zubrzycki
Mateusz Rzeczycki :
2018-04-21 11:00
Marek Zubrzycki

Grupa 4

Adam Stefanów :
2018-04-21 17:00
Paweł Rogoza
Ariel Trębocha :
2018-04-21 13:00
Paweł Rogoza
Adam Stefanów :
2018-04-21 13:00
Grzegorz Biernadski
Adam Stefanów :
2018-04-21 15:00
Ariel Trębocha
Grzegorz Biernadski :
2018-04-21 17:00
Ariel Trębocha
Grzegorz Biernadski :
2018-04-21 15:00
Paweł Rogoza