Turniej: TOP16 2015/2016 Turniej 6

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP16 2015/2016 Turniej 6
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Mateusz Nowak
Turniej
2016-04-02 10:00 - 2016-04-03 20:00
Zapisy
2016-03-14 00:41 - 2016-03-25 22:00
Miejsce
Masters (Lublin)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Daniel Holoyda 11 Warszawa 19-04-2016 01:34 Profil
2 Damian Matysiak 19-04-2016 01:35 Profil
3 Maciej Kusak 36 Warszawa 19-04-2016 01:34 Profil
4 Kacper Filipiak 3 Warszawa 19-04-2016 01:34 Profil
5 Mateusz Baranowski 4 Zielona Góra 19-04-2016 01:34 Profil
6 Paweł Rogoza 7 Szczecin 19-04-2016 01:35 Profil
7 Patryk Masłowski 9 Toruń 19-04-2016 01:34 Profil
8 Krzysztof Wróbel 22 Wrocław 19-04-2016 01:34 Profil
9 Maciej Michowski Gdańsk 19-04-2016 01:35 Profil
10 Sławomir Rasiewicz 28 19-04-2016 01:35 Profil
11 Karol Lelek 10 Józefosław 19-04-2016 01:37 Profil
12 Marcin Kolibski Janów Lub. 19-04-2016 01:35 Profil
13 Marcin Nitschke 5 Zielona Góra 19-04-2016 01:34 Profil
14 Piotr Murat 29 Lublin 19-04-2016 01:35 Profil
15 Marek Zubrzycki 21 19-04-2016 01:35 Profil

Wyniki


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 349
MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Baranowski120
2Kacper Filipiak90
3Patryk Masłowski
Karol Lelek
70
5Paweł Rogoza
Marcin Nitschke
Piotr Murat
Daniel Holoyda
50
9Maciej Michowski30
10Damian Matysiak30
11Sławomir Rasiewicz30
12Marek Zubrzycki30
13Marcin Kolibski20
14 20
15Maciej Kusak20
16Krzysztof Wróbel0

Breaki

Najwyższy break: 111 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 111, 104, 91, 78, 75, 74, 56, 55, 55, 53, 51, 49, 40
2 Mateusz Baranowski 101, 89, 82, 76, 70, 59, 53, 50, 48, 47, 44, 44, 43, 42, 41
3 Patryk Masłowski 71, 49, 46, 41, 40, 40, 40
4 Paweł Rogoza 70, 41
5 Marcin Nitschke 69, 53, 51, 48, 42, 41
6 Maciej Kusak 49, 40
7 Sławomir Rasiewicz 47
8 Karol Lelek 47
9 Marcin Kolibski 44

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
3 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 5 3
4 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 11 5 2
5 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 11 7 2
6 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 11 8 2
7 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 8 4 2
8 Piotr Murat 6 3 2 0 1 8 7 2

Grupa 1


Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550

Notice: Undefined index: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 552
0 : 4 Karol Lelek
Patryk Masłowski 3 : 4 Karol Lelek
1 : 4 Patryk Masłowski
Karol Lelek 4 : 2 Sławomir Rasiewicz
Sławomir Rasiewicz 4 : 2
Patryk Masłowski 4 : 2 Sławomir Rasiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 1


Notice: Undefined offset: 233 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 565
Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 9 3 3 0 0 12 5 3
2 Patryk Masłowski 6 3 2 0 1 11 7 2
3 Sławomir Rasiewicz 3 3 1 0 2 8 10 1
4 0 3 0 0 3 3 12 0

Grupa 2

Maciej Kusak 0 : 4 Marcin Nitschke
Maciej Kusak 0 : 4 Marek Zubrzycki
Marek Zubrzycki 1 : 4 Kacper Filipiak
Marcin Nitschke 4 : 0 Marek Zubrzycki
Maciej Kusak 1 : 4 Kacper Filipiak
Marcin Nitschke 0 : 4 Kacper Filipiak

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 12 2 3
2 Marcin Nitschke 6 3 2 0 1 8 4 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Maciej Kusak 0 3 0 0 3 1 12 0

Grupa 3

Paweł Rogoza 4 : 0 Piotr Murat
Damian Matysiak 3 : 4 Piotr Murat
Damian Matysiak 4 : 0 Krzysztof Wróbel
Paweł Rogoza 4 : 1 Damian Matysiak
Krzysztof Wróbel 0 : 4 Paweł Rogoza
Piotr Murat 4 : 0 Krzysztof Wróbel

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 12 1 3
2 Piotr Murat 6 3 2 0 1 8 7 2
3 Damian Matysiak 3 3 1 0 2 8 8 1
4 Krzysztof Wróbel 0 3 0 0 3 0 12 0

Grupa 4

Maciej Michowski 1 : 4 Mateusz Baranowski
Mateusz Baranowski 3 : 4 Daniel Holoyda
Marcin Kolibski 0 : 4 Mateusz Baranowski
Daniel Holoyda 3 : 4 Maciej Michowski
Daniel Holoyda 4 : 1 Marcin Kolibski
Maciej Michowski 4 : 3 Marcin Kolibski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 6 3 2 0 1 11 5 2
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 11 8 2
3 Maciej Michowski 6 3 2 0 1 9 10 2
4 Marcin Kolibski 0 3 0 0 3 4 12 0

Rozgrywki pucharowe