Turniej: TOP16/3 (zaległy)

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP16/3 (zaległy)
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Bartłomiej Różycki
Turniej
2018-11-10 10:00 - 2018-11-11 18:00
Zapisy
2018-10-11 15:51 - 2018-11-06 21:00
Miejsce
Frame (Łódź)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Felix Vidler 66 Warszawa 30-10-2018 19:35 Profil
2 Ariel Trębocha Bobrowniki 30-10-2018 19:36 Profil
3 Antoni Kowalski 65 Zielona Góra 19-10-2018 18:49 Profil
4 Daniel Holoyda 22 Warszawa 30-10-2018 19:34 Profil
5 Jarosław Kowalski 51 Warszawa 30-10-2018 19:35 Profil
6 Grzegorz Biernadski 63 Warszawa 30-10-2018 16:29 Profil
7 Maciej Kusak 70 Warszawa 30-10-2018 19:35 Profil
8 Kacper Filipiak 4 Warszawa 30-10-2018 19:34 Profil
9 Mateusz Baranowski 5 Zielona Góra 18-10-2018 22:48 Profil
10 Paweł Rogoza 11 Szczecin 30-10-2018 19:34 Profil
11 Marcin Nitschke 7 Zielona Góra 30-10-2018 15:02 Profil
12 Piotr Murat 57 Lublin 30-10-2018 19:35 Profil
13 Marek Zubrzycki 40 30-10-2018 19:36 Profil
14 Jason Wright 30-10-2018 19:36 Profil
15 Mateusz Rzeczycki Strzegom 30-10-2018 19:35 Profil
16 Tom Limor 30-10-2018 19:36 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Baranowski120
2Kacper Filipiak90
3Antoni Kowalski
Grzegorz Biernadski
70
5Paweł Rogoza
Maciej Kusak
Jarosław Kowalski
Marcin Nitschke
50
9Tom Limor
Felix Vidler
30
10Ariel Trębocha20
11Piotr Murat30
12Marek Zubrzycki30
13Mateusz Rzeczycki20
14Jason Wright
Daniel Holoyda
0

Breaki

Najwyższy break: 129 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 129, 128, 94, 86, 59, 52, 51, 50, 49, 45, 45, 44, 42, 42
2 Mateusz Baranowski 89, 64, 61, 56, 51, 45, 41
3 Antoni Kowalski 79, 60, 47, 42, 41
4 Grzegorz Biernadski 72, 53, 43, 41, 41
5 Marcin Nitschke 68, 48, 46
6 Paweł Rogoza 64, 61, 61
7 Ariel Trębocha 59
8 Maciej Kusak 55, 53, 52, 48
9 Tom Limor 54, 47, 40
10 Jarosław Kowalski 48, 46, 43
11 Piotr Murat 47, 41

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 1 3
2 Antoni Kowalski 9 3 3 0 0 9 1 3
3 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 9 2 3
4 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 4 3
5 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 7 3 2
6 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 7 3 2
7 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 7 5 2
8 Paweł Rogoza 3 3 1 0 2 5 6 1

Grupa 1

Tom Limor 2 : 3
2018-11-10 13:00
Kacper Filipiak
Jarosław Kowalski 3 : 0 Mateusz Rzeczycki
Jarosław Kowalski 1 : 3 Kacper Filipiak
Mateusz Rzeczycki 0 : 3
2018-11-10 16:00
Tom Limor
Mateusz Rzeczycki 1 : 3
2018-11-10 10:00
Kacper Filipiak
Jarosław Kowalski 3 : 0 Tom Limor

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 4 3
2 Jarosław Kowalski 6 3 2 0 1 7 3 2
3 Tom Limor 3 3 1 0 2 5 6 1
4 Mateusz Rzeczycki 0 3 0 0 3 1 9 0

Grupa 2

Ariel Trębocha 1 : 3
2018-11-10 13:00
Marcin Nitschke
Paweł Rogoza 3 : 0
2018-11-10 14:30
Piotr Murat
Marcin Nitschke 3 : 1
2018-11-10 11:30
Piotr Murat
Paweł Rogoza 2 : 3
2018-11-10 11:30
Ariel Trębocha
Marcin Nitschke 3 : 0
2018-11-10 10:00
Paweł Rogoza
Ariel Trębocha 1 : 3
2018-11-10 17:30
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Nitschke 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Paweł Rogoza 3 3 1 0 2 5 6 1
3 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Piotr Murat 3 3 1 0 2 4 7 1

Grupa 3

Felix Vidler 0 : 3
2018-11-10 17:30
Mateusz Baranowski
Daniel Holoyda 0 : 3 Maciej Kusak
Maciej Kusak 1 : 3
2018-11-10 16:00
Mateusz Baranowski
Felix Vidler 3 : 0 Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 0 : 3 Mateusz Baranowski
Maciej Kusak 3 : 2
2018-11-10 14:30
Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 1 3
2 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 7 5 2
3 Felix Vidler 3 3 1 0 2 5 6 1
4 Daniel Holoyda 0 3 0 0 3 0 9 0

Grupa 4

Grzegorz Biernadski 3 : 0
2018-11-10 13:00
Jason Wright
Marek Zubrzycki 0 : 3
2018-11-10 11:30
Antoni Kowalski
Marek Zubrzycki 0 : 3
2018-11-10 16:00
Grzegorz Biernadski
Antoni Kowalski 3 : 0
2018-11-10 14:30
Jason Wright
Antoni Kowalski 3 : 1
2018-11-10 17:30
Grzegorz Biernadski
Jason Wright 0 : 3
2018-11-10 10:00
Marek Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Antoni Kowalski 9 3 3 0 0 9 1 3
2 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 7 3 2
3 Marek Zubrzycki 3 3 1 0 2 3 6 1
4 Jason Wright 0 3 0 0 3 0 9 0

Rozgrywki pucharowe