Turniej: TOP16/4

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP16/4
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP 16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Wiktoria Jędruszek
Turniej
2018-09-08 09:00 - 2018-09-09 20:00
Zapisy
2018-02-16 21:00 - 2018-09-04 21:00
Miejsce
Fuga Mundi (Wrocław)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Felix Vidler 66 Warszawa 02-09-2018 21:59 Profil
2 Ariel Trębocha Bobrowniki 02-09-2018 22:01 Profil
3 Antoni Kowalski 65 Zielona Góra 10-06-2018 21:30 Profil
4 Daniel Holoyda 22 Warszawa 02-09-2018 21:58 Profil
5 Jarosław Kowalski 51 Warszawa 02-09-2018 21:59 Profil
6 Grzegorz Biernadski 63 Warszawa 02-09-2018 21:58 Profil
7 Maciej Kusak 70 Warszawa 02-09-2018 21:58 Profil
8 Kacper Filipiak 4 Warszawa 19-08-2018 19:27 Profil
9 Mateusz Baranowski 5 Zielona Góra 02-09-2018 21:57 Profil
10 Paweł Rogoza 11 Szczecin 02-09-2018 21:59 Profil
11 Marcin Nitschke 7 Zielona Góra 02-09-2018 21:57 Profil
12 Piotr Murat 57 Lublin 27-08-2018 11:15 Profil
13 Marek Zubrzycki 40 02-09-2018 22:00 Profil
14 Jason Wright 28-08-2018 17:31 Profil
15 Mateusz Rzeczycki Strzegom 02-09-2018 21:59 Profil
16 Tom Limor 23-08-2018 11:32 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Daniel Holoyda90
3Piotr Murat
Mateusz Baranowski
70
5Paweł Rogoza
Mateusz Rzeczycki
Grzegorz Biernadski
Antoni Kowalski
50
9Ariel Trębocha30
10Tom Limor30
11Maciej Kusak30
12Marcin Nitschke
Jason Wright
30
13Felix Vidler20
14Jarosław Kowalski20
15Marek Zubrzycki20

Breaki

Najwyższy break: 121 - Paweł Rogoza

# Imię i nazwisko Breaki
1 Paweł Rogoza 121, 53, 41
2 Daniel Holoyda 96, 42, 40
3 Grzegorz Biernadski 94, 73, 61, 60, 42
4 Mateusz Baranowski 86, 71, 58, 57, 56, 54, 53, 52, 47, 45
5 Kacper Filipiak 64, 53, 53, 53, 51, 48, 47, 46, 45, 44, 43, 42, 41
6 Marcin Nitschke 56, 51, 40
7 Jarosław Kowalski 51
8 Tom Limor 50
9 Antoni Kowalski 50, 47, 46, 41
10 Piotr Murat 41

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
16
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
16
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 2 3
3 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 5 3
4 Mateusz Rzeczycki 6 3 2 0 1 8 4 2
5 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 4 2
6 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 7 3 2
7 Antoni Kowalski 6 3 2 0 1 7 6 2
8 Piotr Murat 3 3 1 0 2 6 7 1

Grupa 1

Marek Zubrzycki 0 : 3
2018-09-08 13:30
Grzegorz Biernadski
Mateusz Rzeczycki 2 : 3
2018-09-08 15:00
Ariel Trębocha
Grzegorz Biernadski 3 : 0
2018-09-08 19:30
Ariel Trębocha
Mateusz Rzeczycki 3 : 0
2018-09-08 09:00
Marek Zubrzycki
Grzegorz Biernadski 1 : 3
2018-09-08 16:30
Mateusz Rzeczycki
Marek Zubrzycki 0 : 3
2018-09-08 10:30
Ariel Trębocha

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Rzeczycki 6 3 2 0 1 8 4 2
2 Grzegorz Biernadski 6 3 2 0 1 7 3 2
3 Ariel Trębocha 6 3 2 0 1 6 5 2
4 Marek Zubrzycki 0 3 0 0 3 0 9 0

Grupa 2

Felix Vidler 2 : 3
2018-09-08 09:00
Marcin Nitschke
Antoni Kowalski 1 : 3
2018-09-08 10:30
Paweł Rogoza
Marcin Nitschke 1 : 3
2018-09-08 12:00
Antoni Kowalski
Paweł Rogoza 3 : 1
2018-09-08 16:30
Felix Vidler
Marcin Nitschke 0 : 3
2018-09-08 13:30
Paweł Rogoza
Antoni Kowalski 3 : 2
2018-09-08 18:00
Felix Vidler

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Paweł Rogoza 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Antoni Kowalski 6 3 2 0 1 7 6 2
3 Marcin Nitschke 3 3 1 0 2 4 8 1
4 Felix Vidler 0 3 0 0 3 5 9 0

Grupa 3

Jason Wright 1 : 3
2018-09-08 12:00
Kacper Filipiak
Piotr Murat 3 : 1
2018-09-08 10:30
Maciej Kusak
Kacper Filipiak 3 : 1
2018-09-08 15:00
Piotr Murat
Jason Wright 0 : 3
2018-09-08 09:00
Maciej Kusak
Kacper Filipiak 3 : 0
2018-09-08 18:00
Maciej Kusak
Jason Wright 3 : 2
2018-09-08 18:00
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 2 3
2 Piotr Murat 3 3 1 0 2 6 7 1
3 Maciej Kusak 3 3 1 0 2 4 6 1
4 Jason Wright 3 3 1 0 2 4 8 1

Grupa 4

Tom Limor 1 : 3
2018-09-08 12:00
Mateusz Baranowski
Jarosław Kowalski 0 : 3
2018-09-08 13:30
Daniel Holoyda
Mateusz Baranowski 3 : 2
2018-09-08 16:30
Jarosław Kowalski
Tom Limor 1 : 3
2018-09-08 15:00
Daniel Holoyda
Daniel Holoyda 2 : 3
2018-09-08 19:30
Mateusz Baranowski
Tom Limor 3 : 0
2018-09-08 19:30
Jarosław Kowalski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 5 3
2 Daniel Holoyda 6 3 2 0 1 8 4 2
3 Tom Limor 3 3 1 0 2 5 6 1
4 Jarosław Kowalski 0 3 0 0 3 2 9 0

Rozgrywki pucharowe