Turniej: TOP16/6

Informacje o turnieju

Nazwa
TOP16/6
Kategoria
POLSKA LIGA SNOOKERA TOP16
Ranga turnieju
PLS TOP16
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Piotr Murat
Sędzia
Bartłomiej Różycki
Turniej
2018-12-08 09:00 - 2018-12-09 20:00
Zapisy
2018-01-29 04:05 - 2018-12-04 21:00
Miejsce
Frame (Łódź)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Felix Vidler 66 Warszawa 03-12-2018 21:49 Profil
2 Ariel Trębocha Bobrowniki 04-12-2018 01:15 Profil
3 Antoni Kowalski 65 Zielona Góra 13-11-2018 22:28 Profil
4 Daniel Holoyda 22 Warszawa 05-10-2018 00:10 Profil
5 Jarosław Kowalski 52 Warszawa 04-12-2018 12:14 Profil
6 Grzegorz Biernadski 63 Warszawa 03-12-2018 21:34 Profil
7 Maciej Kusak 70 Warszawa 04-12-2018 20:59 Profil
8 Kacper Filipiak 6 Warszawa 19-08-2018 19:27 Profil
9 Mateusz Baranowski 7 Zielona Góra 01-12-2018 19:37 Profil
10 Paweł Rogoza 11 Szczecin 04-12-2018 20:24 Profil
11 Piotr Murat 57 Lublin 03-12-2018 14:55 Profil
12 Marek Zubrzycki 46 03-12-2018 23:07 Profil
13 Jason Wright 04-12-2018 20:19 Profil
14 Mateusz Rzeczycki Strzegom 03-12-2018 21:58 Profil
15 Tom Limor 27-11-2018 02:24 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Mateusz Baranowski120
2Antoni Kowalski90
3Kacper Filipiak
Grzegorz Biernadski
70
5Mateusz Rzeczycki
Paweł Rogoza
Maciej Kusak
Ariel Trębocha
50
9Tom Limor30
10Jarosław Kowalski
Daniel Holoyda
30
11Jason Wright20
12Felix Vidler
Marek Zubrzycki
20
13Piotr Murat30

Breaki

Najwyższy break: 124 - Mateusz Baranowski

# Imię i nazwisko Breaki
1 Mateusz Baranowski 124, 73, 68, 67, 67, 65, 54, 51, 51, 50, 49, 49, 49, 42, 40, 40
2 Kacper Filipiak 121, 110, 104, 102, 94, 74, 67, 57, 47, 46, 46, 43, 41
3 Paweł Rogoza 110, 94, 53, 52, 50, 49, 41, 40
4 Ariel Trębocha 103, 46, 43
5 Grzegorz Biernadski 100, 76, 72, 70, 62, 59, 58, 52, 51, 42
6 Antoni Kowalski 96, 67, 60, 45, 44, 40
7 Felix Vidler 74
8 Jarosław Kowalski 70, 41
9 Daniel Holoyda 65
10 Maciej Kusak 58
11 Jason Wright 53

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
15
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
15
Ile grup
4
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
8

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 0 3
2 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 3 3
3 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 9 3 3
4 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 8 4 2
5 Antoni Kowalski 6 2 2 0 0 6 1 3
6 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 6 6 2
7 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 6 7 1
8 Mateusz Rzeczycki 3 2 1 0 1 4 3 2

Grupa 1

Daniel Holoyda 3 : 2
2018-12-08 16:00
Ariel Trębocha
Mateusz Baranowski 3 : 0
2018-12-08 16:00
Jason Wright
Mateusz Baranowski 3 : 1
2018-12-08 13:00
Ariel Trębocha
Daniel Holoyda 2 : 3
2018-12-08 10:00
Mateusz Baranowski
Jason Wright 3 : 0
2018-12-08 13:00
Daniel Holoyda
Ariel Trębocha 3 : 1
2018-12-08 19:00
Jason Wright

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 3 3 0 0 9 3 3
2 Ariel Trębocha 3 3 1 0 2 6 7 1
3 Daniel Holoyda 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Jason Wright 3 3 1 0 2 4 6 1

Grupa 2

Tom Limor 2 : 3
2018-12-08 10:00
Maciej Kusak
Kacper Filipiak 3 : 0
2018-12-08 13:00
Tom Limor
Tom Limor 3 : 1
2018-12-08 19:00
Marek Zubrzycki
Kacper Filipiak 3 : 0
2018-12-08 11:30
Marek Zubrzycki
Maciej Kusak 0 : 3
2018-12-08 19:00
Kacper Filipiak
Maciej Kusak 3 : 1
2018-12-08 16:00
Marek Zubrzycki

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 9 3 3 0 0 9 0 3
2 Maciej Kusak 6 3 2 0 1 6 6 2
3 Tom Limor 3 3 1 0 2 5 7 1
4 Marek Zubrzycki 0 3 0 0 3 2 9 0

Grupa 3

Jarosław Kowalski 3 : 2
2018-12-08 17:30
Felix Vidler
Felix Vidler 0 : 3
2018-12-08 11:30
Paweł Rogoza
Grzegorz Biernadski 3 : 2
2018-12-08 17:30
Paweł Rogoza
Grzegorz Biernadski 3 : 1
2018-12-08 10:00
Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski 1 : 3
2018-12-08 14:30
Paweł Rogoza
Felix Vidler 0 : 3
2018-12-08 14:30
Grzegorz Biernadski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Grzegorz Biernadski 9 3 3 0 0 9 3 3
2 Paweł Rogoza 6 3 2 0 1 8 4 2
3 Jarosław Kowalski 3 3 1 0 2 5 8 1
4 Felix Vidler 0 3 0 0 3 2 9 0

Grupa 4

Mateusz Rzeczycki 3 : 0
2018-12-08 17:30
Piotr Murat
Antoni Kowalski 3 : 1
2018-12-08 11:30
Mateusz Rzeczycki
Antoni Kowalski 3 : 0
2018-12-08 14:30
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Antoni Kowalski 6 2 2 0 0 6 1 3
2 Mateusz Rzeczycki 3 2 1 0 1 4 3 2
3 Piotr Murat 0 2 0 0 2 0 6 0

Rozgrywki pucharowe