Turniej: Turniej o Puchar Konstancina - PORS 1

Informacje o turnieju

Nazwa
Turniej o Puchar Konstancina - PORS 1
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
PORS ****
System rozgrywek
Grupowy + pucharowy
Organizator
Mateusz Nowak
Sędzia
Agnieszka Berecka
Turniej
2016-07-02 10:00 - 2016-07-03 20:00
Zapisy
2016-06-02 14:32 - 2016-06-28 21:00
Miejsce
Snooker.Zone (Konstancin - Jeziorna)

Pierwszy z cyklu 6 turniejów PORS w sezonie 2016/2017 odbędzie się w Konstancinie - Jeziornie w Akademii Snooker.Zone i będzie turniejem o Puchar Konstancina. Turniej odbędzie się w 2 fazach - grupowej i pucharowej. Faza grupowa rozegrana będzie do 2 wygranych frejmów, faza pucharowa - począwszy od ćwierćfinałów - do 3 wygranych frejmów.

Wpisowe, jak na wszystkie turnieje PORS w sezonie 2016/2017 wynosi 60zł

Rozgrywki w turnieju o Puchar Konstancina rozpoczną grupy 2 i 6 w piątek, o godzinie 15:00 w Snooker.Zone w Konstancinie. Pozostałe grupy rozegrają mecze w sobotę. Grupy 3 i 4 rozpoczną rozgrywki o godzinie 9:00 w Konstancinie, grupy 1 i 5 o godzinie 13:30 i 15:00 również w Konstancinie. Grupy 7 i 8 rozgrywają mecze w sobotę od godziny 10:00 w Klubie Snookerowym Challenge na ul. 17 Stycznia 52 w Warszawie.

Grupy rozgrywane są w systemie "lepszy z 3". Ze wszystkich grup wychodzi po 2 zawodników. 1/8 finału rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10:00 w Akademii Snooker.Zone w Konstancinie - Jeziornie. Wszystkie mecze fazy pucharowej do półfinału włącznie rozgrywane są w systemie "lepszy z 5". Finał rozegrany będzie w systemie "lepszy z 7".

Na całym turnieju bezwzględnie obowiązuje strój regulaminowy wg kodu B.

Szczegółowa rozpiska dostępna jest w zakładce turnieju na stronie snooker.pl

PZSiBA


Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Rozstawiony Opcje
1 Mateusz Nowak 65 Warszawa 10-06-2016 21:26 Profil
2 Damian Adamus 109 27-06-2016 22:16 Profil
3 Konrad Kubasiewicz 141 Poznań 26-06-2016 09:37 Profil
4 Małgorzata Sikorska 105 26-06-2016 10:35 Profil
5 Maciej Luberadzki 181 Szczecin 28-06-2016 00:51 Profil
6 Krzysztof Kubicki 48 26-06-2016 12:15 Profil
7 Rafał Szymanek 76 Siechnice 11-06-2016 08:47 Profil
8 Bartosz Utkowski 56 Radom 18-06-2016 23:41 Profil
9 Felix Vidler 68 Warszawa 27-06-2016 22:03 Profil
10 Łukasz Guzowski 50 Bojano 17-06-2016 17:05 Profil
11 Marcin Bek 46 Warszawa 08-06-2016 14:14 Profil
12 Ariel Trębocha 40 Bobrowniki 27-06-2016 16:23 Profil
13 Michał Matuszczyk 118 22-06-2016 21:32 Profil
14 Phan Quoc Binh 98 16-06-2016 19:11 Profil
15 Jakub Bednarz 168 Gdańsk 28-06-2016 16:36 Profil
16 Kevin Dabrowski 69 Kraków 27-06-2016 15:51 Profil
17 Grzegorz Łoniewski 73 Wrocław 24-06-2016 13:23 Profil
18 Grzegorz Hołysz 55 Wrocław 20-06-2016 20:32 Profil
19 Piotr Olejnik 54 Wrocław 26-06-2016 00:42 Profil
20 Marcin Małyska 75 Lubartów 21-06-2016 00:46 Profil
21 Maciej Kusak 66 Warszawa 27-06-2016 11:49 Profil
22 Kacper Filipiak 26 Warszawa 27-06-2016 22:22 Profil
23 Mateusz Baranowski 57 Zielona Góra 27-06-2016 19:28 Profil
24 Patryk Masłowski 87 Toruń 20-06-2016 15:07 Profil
25 Maciej Michowski 154 Gdańsk 17-06-2016 08:18 Profil
26 Karol Lelek 35 Józefosław 14-06-2016 20:46 Profil
27 Marcin Kolibski 183 Janów Lub. 13-06-2016 16:54 Profil
28 Piotr Murat 92 Lublin 20-06-2016 15:54 Profil
29 Krzysztof Drążkiewicz 74 27-06-2016 12:28 Profil
30 Bartłomiej Jakóbczak 128 27-06-2016 11:25 Profil
31 Bartosz Olchówka 91 Wrocław 24-06-2016 14:44 Profil
32 Jason Wright 44 16-06-2016 20:49 Profil
33 Wojciech Przyłucki 130 Warszawa 26-06-2016 17:01 Profil
34 Rafał Gorecki 124 28-06-2016 20:43 Profil
35 Konrad Piekarczyk 134 Płońsk 20-06-2016 17:10 Profil
36 Mariusz Sikorski 132 Warszawa 14-06-2016 15:59 Profil
37 Hieu Nguyen 185 warszawa 27-06-2016 20:17 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Kacper Filipiak120
2Mateusz Baranowski90
3Phan Quoc Binh
Rafał Gorecki
70
5Karol Lelek
Kevin Dabrowski
Rafał Szymanek
Maciej Kusak
60
9Krzysztof Kubicki
Jason Wright
Małgorzata Sikorska
Felix Vidler
Patryk Masłowski
Maciej Michowski
Bartosz Olchówka
Piotr Murat
50
17Jakub Bednarz40
18Grzegorz Hołysz40
19Ariel Trębocha40
20Piotr Olejnik
Marcin Bek
40
21Łukasz Guzowski40
22Krzysztof Drążkiewicz35
23Bartłomiej Jakóbczak40
24Maciej Luberadzki
Wojciech Przyłucki
Marcin Kolibski
35
25Mateusz Nowak40
26Michał Matuszczyk35
27Bartosz Utkowski
Hieu Nguyen
35
28Mariusz Sikorski30
29Konrad Kubasiewicz0
30Marcin Małyska
Damian Adamus
Grzegorz Łoniewski
Konrad Piekarczyk
30

Breaki

Najwyższy break: 74 - Kacper Filipiak

# Imię i nazwisko Breaki
1 Kacper Filipiak 74, 67, 59, 52, 46, 45, 44, 42, 37, 37, 36
2 Mateusz Baranowski 73, 71, 47, 47, 46, 38, 35, 34, 33, 30
3 Patryk Masłowski 72, 53, 38, 35, 34, 31
4 Phan Quoc Binh 67, 42, 41, 35
5 Karol Lelek 66, 49, 30
6 Maciej Kusak 61, 47, 32, 30
7 Rafał Gorecki 58, 52, 34, 34, 30
8 Piotr Murat 51
9 Maciej Michowski 50, 47
10 Kevin Dabrowski 37
11 Bartosz Olchówka 36
12 Maciej Luberadzki 36
13 Wojciech Przyłucki 34
14 Jason Wright 32
15 Ariel Trębocha 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
37
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
37
Ile grup
8
Ile wychodzi z grupy
2
Ile wychodzi
16

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 12 4 4 0 0 8 0 3
2 Maciej Kusak 12 4 4 0 0 8 0 3
3 Phan Quoc Binh 12 4 4 0 0 8 1 3
4 Kevin Dabrowski 12 4 4 0 0 8 2 3
5 Karol Lelek 9 4 3 0 1 7 2 2
6 Mateusz Baranowski 9 4 3 0 1 7 2 2
7 Maciej Michowski 9 4 3 0 1 7 3 2
8 Jason Wright 9 4 3 0 1 7 3 2
9 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 6 0 3
10 Piotr Murat 9 3 3 0 0 6 2 3
11 Rafał Gorecki 9 4 3 0 1 6 2 2
12 Felix Vidler 9 4 3 0 1 6 3 2
13 Małgorzata Sikorska 9 4 3 0 1 6 3 2
14 Bartosz Olchówka 9 4 3 0 1 6 3 2
15 Rafał Szymanek 6 3 2 0 1 5 2 2
16 Krzysztof Kubicki 6 3 2 0 1 4 2 2

Grupa 1

Maciej Michowski 1 : 2
2016-07-02 15:00
Kevin Dabrowski
Krzysztof Drążkiewicz 1 : 2
2016-07-02 16:30
Maciej Michowski
Łukasz Guzowski 2 : 0
2016-07-02 15:00
Damian Adamus
Krzysztof Drążkiewicz 1 : 2
2016-07-02 19:30
Kevin Dabrowski
Krzysztof Drążkiewicz 1 : 2
2016-07-02 21:00
Łukasz Guzowski
Kevin Dabrowski 2 : 0
2016-07-02 16:30
Łukasz Guzowski
Krzysztof Drążkiewicz 2 : 0
2016-07-02 18:00
Damian Adamus
Maciej Michowski 2 : 0
2016-07-02 19:30
Damian Adamus
Kevin Dabrowski 2 : 0
2016-07-02 21:00
Damian Adamus
Maciej Michowski 2 : 0
2016-07-02 18:00
Łukasz Guzowski

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kevin Dabrowski 12 4 4 0 0 8 2 3
2 Maciej Michowski 9 4 3 0 1 7 3 2
3 Łukasz Guzowski 6 4 2 0 2 4 5 2
4 Krzysztof Drążkiewicz 3 4 1 0 3 5 6 1
5 Damian Adamus 0 4 0 0 4 0 8 0

Grupa 2

Jakub Bednarz 2 : 1
2016-07-01 18:00
Karol Lelek
Mariusz Sikorski 0 : 2
2016-07-01 18:00
Rafał Gorecki
Mariusz Sikorski 0 : 2
2016-07-01 19:30
Jakub Bednarz
Mariusz Sikorski 1 : 2
2016-07-01 15:00
Hieu Nguyen
Hieu Nguyen 0 : 2
2016-07-01 19:30
Rafał Gorecki
Mariusz Sikorski 0 : 2
2016-07-01 16:30
Karol Lelek
Hieu Nguyen 0 : 2
2016-07-01 16:30
Jakub Bednarz
Karol Lelek 2 : 0
2016-07-01 21:00
Hieu Nguyen
Jakub Bednarz 0 : 2
2016-07-01 21:00
Rafał Gorecki
Rafał Gorecki 0 : 2
2016-07-01 15:00
Karol Lelek

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Karol Lelek 9 4 3 0 1 7 2 2
2 Rafał Gorecki 9 4 3 0 1 6 2 2
3 Jakub Bednarz 9 4 3 0 1 6 3 2
4 Hieu Nguyen 3 4 1 0 3 2 7 1
5 Mariusz Sikorski 0 4 0 0 4 1 8 0

Grupa 3

Felix Vidler 0 : 2
2016-07-02 09:00
Kacper Filipiak
Ariel Trębocha 2 : 0
2016-07-02 09:00
Grzegorz Łoniewski
Felix Vidler 2 : 1
2016-07-02 10:30
Ariel Trębocha
Wojciech Przyłucki 1 : 2
2016-07-02 13:30
Ariel Trębocha
Felix Vidler 2 : 0
2016-07-02 15:00
Wojciech Przyłucki
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2016-07-02 15:00
Kacper Filipiak
Grzegorz Łoniewski 0 : 2
2016-07-02 13:30
Felix Vidler
Kacper Filipiak 2 : 0
2016-07-02 10:30
Wojciech Przyłucki
Kacper Filipiak 2 : 0
2016-07-02 12:00
Ariel Trębocha
Wojciech Przyłucki 2 : 0
2016-07-02 12:00
Grzegorz Łoniewski

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Kacper Filipiak 12 4 4 0 0 8 0 3
2 Felix Vidler 9 4 3 0 1 6 3 2
3 Ariel Trębocha 6 4 2 0 2 5 5 2
4 Wojciech Przyłucki 3 4 1 0 3 3 6 1
5 Grzegorz Łoniewski 0 4 0 0 4 0 8 0

Grupa 4

Konrad Kubasiewicz 0 : 2
2016-07-02 09:00
Mateusz Nowak
Patryk Masłowski 2 : 0
2016-07-02 10:30
Konrad Kubasiewicz
Krzysztof Kubicki 2 : 0
2016-07-02 12:00
Konrad Kubasiewicz
Patryk Masłowski 2 : 0
2016-07-02 12:00
Mateusz Nowak
Krzysztof Kubicki 0 : 2
2016-07-02 09:00
Patryk Masłowski
Mateusz Nowak 0 : 2
2016-07-02 10:30
Krzysztof Kubicki

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Patryk Masłowski 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Krzysztof Kubicki 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Mateusz Nowak 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Konrad Kubasiewicz 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 5

Mateusz Baranowski 2 : 0
2016-07-02 13:30
Michał Matuszczyk
Jason Wright 2 : 0
2016-07-02 13:30
Piotr Olejnik
Bartosz Utkowski 0 : 2
2016-07-02 18:00
Michał Matuszczyk
Bartosz Utkowski 2 : 1
2016-07-02 16:30
Jason Wright
Bartosz Utkowski 0 : 2
2016-07-02 21:00
Mateusz Baranowski
Jason Wright 2 : 0
2016-07-02 21:00
Michał Matuszczyk
Piotr Olejnik 2 : 0
2016-07-02 16:30
Michał Matuszczyk
Mateusz Baranowski 2 : 0
2016-07-02 18:00
Piotr Olejnik
Jason Wright 2 : 1
2016-07-02 19:30
Mateusz Baranowski
Piotr Olejnik 2 : 0
2016-07-02 19:30
Bartosz Utkowski

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mateusz Baranowski 9 4 3 0 1 7 2 2
2 Jason Wright 9 4 3 0 1 7 3 2
3 Piotr Olejnik 6 4 2 0 2 4 4 2
4 Michał Matuszczyk 3 4 1 0 3 2 6 1
5 Bartosz Utkowski 3 4 1 0 3 2 7 1

Grupa 6

Małgorzata Sikorska 2 : 1
2016-07-01 19:30
Maciej Luberadzki
Maciej Kusak 2 : 0
2016-07-01 15:00
Konrad Piekarczyk
Maciej Kusak 2 : 0
2016-07-01 18:00
Małgorzata Sikorska
Maciej Luberadzki 0 : 2
2016-07-01 16:30
Maciej Kusak
Konrad Piekarczyk 0 : 2
2016-07-01 16:30
Małgorzata Sikorska
Maciej Kusak 2 : 0
2016-07-01 21:00
Marcin Bek
Maciej Luberadzki 0 : 2
2016-07-01 18:00
Marcin Bek
Marcin Bek 0 : 2
2016-07-01 15:00
Małgorzata Sikorska
Maciej Luberadzki 2 : 0
2016-07-01 21:00
Konrad Piekarczyk
Konrad Piekarczyk 0 : 2
2016-07-01 19:30
Marcin Bek

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Maciej Kusak 12 4 4 0 0 8 0 3
2 Małgorzata Sikorska 9 4 3 0 1 6 3 2
3 Marcin Bek 6 4 2 0 2 4 4 2
4 Maciej Luberadzki 3 4 1 0 3 3 6 1
5 Konrad Piekarczyk 0 4 0 0 4 0 8 0

Grupa 7


Notice: Undefined index: 350 in /home/users/nowy/public_html/scripts/modules/tournaments/detale.html on line 550
Piotr Murat 2 : 1
2016-07-02 10:00
Bartłomiej Jakóbczak
Rafał Szymanek 2 : 0
2016-07-02 11:30
Bartłomiej Jakóbczak
Piotr Murat 2 : 1
2016-07-02 13:00
Rafał Szymanek
0 : 2
2016-07-02 15:00
Rafał Szymanek
0 : 2
2016-07-02 16:00
Bartłomiej Jakóbczak
0 : 2
2016-07-02 14:30
Piotr Murat

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Piotr Murat 9 3 3 0 0 6 2 3
2 Rafał Szymanek 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Bartłomiej Jakóbczak 3 3 1 0 2 3 4 1

Grupa 8

Marcin Kolibski 0 : 2
2016-07-02 10:00
Phan Quoc Binh
Grzegorz Hołysz 1 : 2
2016-07-02 10:00
Bartosz Olchówka
Bartosz Olchówka 2 : 0
2016-07-02 11:30
Marcin Kolibski
Marcin Małyska 0 : 2
2016-07-02 11:30
Grzegorz Hołysz
Phan Quoc Binh 2 : 0
2016-07-02 13:00
Bartosz Olchówka
Phan Quoc Binh 2 : 0
2016-07-02 14:30
Marcin Małyska
Phan Quoc Binh 2 : 1
2016-07-02 16:00
Grzegorz Hołysz
Marcin Małyska 0 : 2
2016-07-02 13:00
Marcin Kolibski
Marcin Kolibski 1 : 2
2016-07-02 14:30
Grzegorz Hołysz
Bartosz Olchówka 2 : 0
2016-07-02 16:00
Marcin Małyska

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Phan Quoc Binh 12 4 4 0 0 8 1 3
2 Bartosz Olchówka 9 4 3 0 1 6 3 2
3 Grzegorz Hołysz 6 4 2 0 2 6 5 2
4 Marcin Kolibski 3 4 1 0 3 3 6 1
5 Marcin Małyska 0 4 0 0 4 0 8 0

Rozgrywki pucharowe