Turniej: Turniej: PORS 5 Grupy

Informacje o turnieju

Nazwa
Turniej: PORS 5 Grupy
Kategoria
POLSKI OTWARTY RANKING SNOOKERA
Ranga turnieju
Turniej PORS
System rozgrywek
Grupowy
Organizator
Jarosław Kowalski
Sędzia
Marzena Łagowska
Turniej
2017-11-25 10:00 - 2017-11-26 20:00
Zapisy
2017-11-08 17:03 - 2017-11-24 22:00
Miejsce
147 Break - Zamieniecka (Warszawa)

Lista zapisanych

# Imię i nazwisko Ranking Miejscowość Data zapisu Opcje
1 Adam Polak 142 Łomianki 30-11-2017 17:04 Profil
2 Konrad Kubasiewicz 153 Poznań 30-11-2017 17:04 Profil
3 Małgorzata Sikorska 112 30-11-2017 17:04 Profil
4 Robert Sekuła 173 30-11-2017 17:04 Profil
5 Tomasz Bondarewski 30-11-2017 17:04 Profil
6 Grzegorz Nakonieczny 210 30-11-2017 17:04 Profil
7 Phan Quoc Binh 107 30-11-2017 17:04 Profil
8 Grzegorz Sroka 30-11-2017 17:04 Profil
9 Łukasz Lis 227 30-11-2017 17:05 Profil
10 Krzysztof Drążkiewicz 83 30-11-2017 17:05 Profil
11 Dariusz Wiśniewski 30-11-2017 17:05 Profil
12 Robert Ratajski 249 Kalisz 30-11-2017 17:05 Profil
13 Joanna Grochal Puławy 30-11-2017 17:05 Profil
14 Wojciech Przyłucki 146 Warszawa 30-11-2017 17:05 Profil
15 Jakub Chromy Kraków 30-11-2017 17:06 Profil
16 Piotr Marszałek 154 Krosno 30-11-2017 17:06 Profil
17 Mikołaj Stęsik 94 Poznań 30-11-2017 17:06 Profil
18 Michał Szabat 143 Janów Lubelski 30-11-2017 17:06 Profil
19 Katarzyna Bialik Warszawa 30-11-2017 17:06 Profil
20 Marcin Karłyk Lwówek 30-11-2017 17:07 Profil
21 Krzysztof Błasiak Wrocław 30-11-2017 17:07 Profil
22 Patrycja Gromadzińska Warszawa 30-11-2017 17:07 Profil
23 Rafał Sitkowski Warszawa 30-11-2017 17:07 Profil
24 Tomasz Bystrzyński Poznań 30-11-2017 17:07 Profil
25 Dominik Hirsz Lwowek 30-11-2017 17:07 Profil
26 Filip Ratajczak Lwówek 30-11-2017 17:07 Profil
27 Marcin Szofer 30-11-2017 17:08 Profil
28 Krystian Ćwikła 30-11-2017 17:08 Profil
29 Huifeng Tian Warsaw 30-11-2017 17:08 Profil
30 Tom Limor 30-11-2017 17:08 Profil

Wyniki

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1 Wojciech Przyłucki 0
2 Tom Limor 0
3 Huifeng Tian 0
4 Marcin Karłyk 0
5 Krystian Ćwikła 0
6 Tomasz Bondarewski 0
7 Michał Szabat 0
8 Dariusz Wiśniewski 0
9 Tomasz Bystrzyński 0
10 Mikołaj Stęsik 0
11 Krzysztof Drążkiewicz 0
12 Rafał Sitkowski 0
13 Phan Quoc Binh 0
14 Grzegorz Sroka 0
15 Dominik Hirsz 35
16 Jakub Chromy 0
17 Robert Sekuła 0
18 Łukasz Lis 35
19 Piotr Marszałek 35
20 Adam Polak 35
21 Marcin Szofer 35
22 Grzegorz Nakonieczny 35
23 Robert Ratajski 30
24 Krzysztof Błasiak 35
25 Joanna Grochal 35
26 Katarzyna Bialik 30
27 Konrad Kubasiewicz 30
28 Małgorzata Sikorska 30
29 Patrycja Gromadzińska 30
30 Filip Ratajczak 30

Rozgrywki grupowe

Informacje

Zapisanych na turniej
30
W tym rozstawionych
0
Do rozstawienia w grupach
30
Ile grup
8
Ile wychodzi z grupy
0
Ile wychodzi
0

Wyniki rozgrywek grupowych

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Wojciech Przyłucki 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Tom Limor 9 3 3 0 0 6 0 3
3 Huifeng Tian 9 3 3 0 0 6 0 3
4 Marcin Karłyk 9 3 3 0 0 6 0 3
5 Krystian Ćwikła 9 3 3 0 0 6 1 3
6 Tomasz Bondarewski 9 3 3 0 0 6 1 3
7 Michał Szabat 6 3 2 0 1 5 2 2
8 Dariusz Wiśniewski 6 3 2 0 1 5 2 2
9 Tomasz Bystrzyński 6 2 2 0 0 4 0 3
10 Mikołaj Stęsik 6 2 2 0 0 4 0 3
11 Krzysztof Drążkiewicz 6 3 2 0 1 4 2 2
12 Rafał Sitkowski 6 3 2 0 1 4 2 2
13 Phan Quoc Binh 6 3 2 0 1 4 2 2
14 Grzegorz Sroka 6 3 2 0 1 4 3 2
15 Dominik Hirsz 3 3 1 0 2 3 4 1
16 Jakub Chromy 3 2 1 0 1 2 2 2
17 Robert Sekuła 3 2 1 0 1 2 2 2
18 Łukasz Lis 3 3 1 0 2 2 4 1
19 Piotr Marszałek 3 3 1 0 2 2 4 1
20 Adam Polak 3 3 1 0 2 2 4 1
21 Marcin Szofer 3 3 1 0 2 2 4 1
22 Grzegorz Nakonieczny 3 3 1 0 2 2 5 1
23 Robert Ratajski 0 3 0 0 3 1 6 0
24 Krzysztof Błasiak 0 2 0 0 2 0 4 0
25 Joanna Grochal 0 2 0 0 2 0 4 0
26 Katarzyna Bialik 0 3 0 0 3 0 6 0
27 Konrad Kubasiewicz 0 3 0 0 3 0 6 0
28 Małgorzata Sikorska 0 3 0 0 3 0 6 0
29 Patrycja Gromadzińska 0 3 0 0 3 0 6 0
30 Filip Ratajczak 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 1

Patrycja Gromadzińska 0 : 2 Łukasz Lis
Michał Szabat 1 : 2 Tomasz Bondarewski
Tomasz Bondarewski 2 : 0 Łukasz Lis
Patrycja Gromadzińska 0 : 2 Michał Szabat
Patrycja Gromadzińska 0 : 2 Tomasz Bondarewski
Łukasz Lis 0 : 2 Michał Szabat

Wyniki rozgrywek grupy 1

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Tomasz Bondarewski 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Michał Szabat 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Łukasz Lis 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Patrycja Gromadzińska 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 2

Phan Quoc Binh 2 : 0 Grzegorz Nakonieczny
Tom Limor 2 : 0 Grzegorz Nakonieczny
Grzegorz Nakonieczny 2 : 1 Robert Ratajski
Robert Ratajski 0 : 2 Phan Quoc Binh
Robert Ratajski 0 : 2 Tom Limor
Phan Quoc Binh 0 : 2 Tom Limor

Wyniki rozgrywek grupy 2

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Tom Limor 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Phan Quoc Binh 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Grzegorz Nakonieczny 3 3 1 0 2 2 5 1
4 Robert Ratajski 0 3 0 0 3 1 6 0

Grupa 3

Dominik Hirsz 0 : 2 Marcin Karłyk
Grzegorz Sroka 0 : 2 Marcin Karłyk
Dominik Hirsz 1 : 2 Grzegorz Sroka
Małgorzata Sikorska 0 : 2 Marcin Karłyk
Dominik Hirsz 2 : 0 Małgorzata Sikorska
Grzegorz Sroka 2 : 0 Małgorzata Sikorska

Wyniki rozgrywek grupy 3

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Marcin Karłyk 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Grzegorz Sroka 6 3 2 0 1 4 3 2
3 Dominik Hirsz 3 3 1 0 2 3 4 1
4 Małgorzata Sikorska 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 4

Filip Ratajczak 0 : 2 Rafał Sitkowski
Filip Ratajczak 0 : 2 Adam Polak
Rafał Sitkowski 0 : 2 Wojciech Przyłucki
Wojciech Przyłucki 2 : 0 Adam Polak
Filip Ratajczak 0 : 2 Wojciech Przyłucki
Adam Polak 0 : 2 Rafał Sitkowski

Wyniki rozgrywek grupy 4

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Wojciech Przyłucki 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Rafał Sitkowski 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Adam Polak 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Filip Ratajczak 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 5

Konrad Kubasiewicz 0 : 2 Huifeng Tian
Konrad Kubasiewicz 0 : 2 Piotr Marszałek
Piotr Marszałek 0 : 2 Huifeng Tian
Piotr Marszałek 0 : 2 Krzysztof Drążkiewicz
Krzysztof Drążkiewicz 0 : 2 Huifeng Tian
Krzysztof Drążkiewicz 2 : 0 Konrad Kubasiewicz

Wyniki rozgrywek grupy 5

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Huifeng Tian 9 3 3 0 0 6 0 3
2 Krzysztof Drążkiewicz 6 3 2 0 1 4 2 2
3 Piotr Marszałek 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Konrad Kubasiewicz 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 6

Krystian Ćwikła 2 : 1 Dariusz Wiśniewski
Dariusz Wiśniewski 2 : 0 Katarzyna Bialik
Marcin Szofer 0 : 2 Dariusz Wiśniewski
Marcin Szofer 2 : 0 Katarzyna Bialik
Krystian Ćwikła 2 : 0 Katarzyna Bialik
Krystian Ćwikła 2 : 0 Marcin Szofer

Wyniki rozgrywek grupy 6

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Krystian Ćwikła 9 3 3 0 0 6 1 3
2 Dariusz Wiśniewski 6 3 2 0 1 5 2 2
3 Marcin Szofer 3 3 1 0 2 2 4 1
4 Katarzyna Bialik 0 3 0 0 3 0 6 0

Grupa 7

Robert Sekuła 2 : 0 Krzysztof Błasiak
Tomasz Bystrzyński 2 : 0 Robert Sekuła
Krzysztof Błasiak 0 : 2 Tomasz Bystrzyński

Wyniki rozgrywek grupy 7

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Tomasz Bystrzyński 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Robert Sekuła 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Krzysztof Błasiak 0 2 0 0 2 0 4 0

Grupa 8

Mikołaj Stęsik 2 : 0 Joanna Grochal
Joanna Grochal 0 : 2 Jakub Chromy
Mikołaj Stęsik 2 : 0 Jakub Chromy

Wyniki rozgrywek grupy 8

Lp.Imię i nazwiskoPunktyMeczeMeczeRundyPkt./m.
WygraneRemisyPrzegraneWygranePrzegrane
1 Mikołaj Stęsik 6 2 2 0 0 4 0 3
2 Jakub Chromy 3 2 1 0 1 2 2 2
3 Joanna Grochal 0 2 0 0 2 0 4 0