W minioną sobotę w warszawskim klubie Billboard odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 18. W turnieju wzięło udział 10 zawodników od lat 9 do 18. Gratulujemy wszystkim wspaniałego występu i odwagi!

W finale zmierzyli się w emocjonującym pojedynku Antoni Kowalski i Felix Vidler. Antek doszedł do finału tracąc zaledwie jednego frejma w półfinale z Pawłem Mikołajewskim. Natomiast Felix wszedł do finału z czystym kontem strat - brawo! Finał okazał się bardzo wyrównany i gdy już się wydawało, że szala zwycięstwo przechyla się na stronę Felixa... Antek w pięknym stylu zrobił brejka 66. W deciderze panowie walczyli do końca, jednak lepszy okazał się Felix wygrywając ostatecznie 3 do 2. Gratulujemy finalistom i dziękujemy za niesamowite emocje!

Kolejne miejsca zajęli Paweł Mokołajewski z Warszawy i Łukasz Jezierski z Kalisza, które to miasto zaczyna wyrastać na kolebkę młodych snookerzystów.

Dziękujemy jeszcze raz najmłodszym zawodnikom i ich rodzicom za przybycie do Warszawy ze swoimi pociechami. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój młodych zawodników!