IV Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze

Już od jutra startuje w Gródku nad Dunajcem coroczna impreza pod patronatem Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego. Zainteresowanie trzema poprzednimi edycjami MPBAiS udowodniło nie tylko zainteresowanie grą w snookera, ale i ogromną chęć do uczestniczenia w tak prestiżowym wydarzeniu. Zarówno zawodnicy, partnerzy, jak i kibice docenili fakt, że te Mistrzostwa to niecodzienna możliwość nawiązania nowych kontaktów zawodowych i prywatnych przy okazji zgłębiania tajników gry dżentelmenów.

W ostatni weekend kwietnia, tj. 26-28.04.2019 r., zapraszamy już po raz czwarty do Heron Live Hotel i z całą pewnością możemy zagwarantować fantastyczną atmosferę i niesamowite snookerowe emocje. Jedna z sal tego malowniczo położonego hotelu zamieni się w miejsce pasjonujących rozgrywek. Turniej będzie rozgrywany na najwyższej jakości stołach do snookera polskiej marki MAESTATO, która uzyskała Certyfikat Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego. Jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem w IV Mistrzostwach Polski Biznesu, Artystów i Sportu wezmą udział osobowości telewizyjne, artyści, sportowcy, miłośnicy, jak również debiutanci gry w snookera. Przygotowaliśmy również mecz pokazowy naszych dwóch polskich zawodników, którzy znaleźli się w gronie światowych profesjonalistów - Adama Stefanów vs Kacper Filipiak. 

Serdecznie zapraszamy Państwa na trzy dni ze snookerem do Heron Live Hotel. Gwarantujemy wielkie emocje oraz możliwość oderwania się od zabieganej codzienności w pięknych okolicznościach przyrody.

Wyniki można śledzić na: http://esnooker.pl/turnieje/2019/mpb/mpb_2019.php

https://www.facebook.com/MistrzostwaPolskiBiznesuArtystowISportuWSnookera/