PORS 4

NAZWA TURNIEJU

PORS 4

MIASTO

Wrocław

KLUB

Fuga Mundi

DATA

2018-06-22 10:00:00

ZAPISY

2018-04-20 21:54:00
- 2018-06-19 22:00:00

KATEGORIA

PORS

SYSTEM ROZGRYWEK

Grupowy + Pucharowy

SĘDZIA GŁÓWNY

Mateusz Rusin

DODATKOWE INFORMACJE


PORS 4


Turniej zostanie rozegrany w dniach 22-24.06.2018 (piątek-niedziela) w klubie Fuga Mundi we Wrocławiu.
Zawodnicy zostali rozstawieni do 9 grup. Faza grupowa zostanie rozegrana w modusie "lepszy 3".
Do fazy pucharowej wychodzą zwycięzcy każdej z 9 grup. 
Zawodnicy z miejsc 1-7 zostaną rozstawieni do ćwierćfinałów. Zawodnicy z miejsc 8-9 zagrają mecz o awans do ćwierćfinału.
Fazę pucharową zaplanowano na niedzielę, modus: "lepszy z 5".
Finał - niedziela, ok. godz. 16:00

Podczas całego turnieju obowiązuje strój regulaminowy według kodu B.

Wpisowe:

- 100 zł dla zawodników posiadających licencję i badania lekarskie
- 120 zł dla zawodników nieposiadających licencji lub badań lekarskich
Możliwe jest opłacenie licencji u sędziego głównego, koszt: 100 zł

 

Przewidywana kolejność gier grupowych oraz przybliżony czas rozpoczęcia poszczególnych sesji:

PIĄTEK, 22 czerwca 2018:

17:30:
Sławomir Rasiewicz - Konrad Kubasiewicz
Krzysztof Drążkiewicz - Krzysztof Górniak
Łukasz Guzowski - Grzegorz Łoniewski

19:00:
Michał Kotiuk - Błażej Tomaszewski
Sławomir Rasiewicz - Błażej Turajczyk
Grzegorz Łoniewski - Grzegorz Hołysz

20:30:
Krzysztof Kubicki - Michał Rychlik
Błażej Turajczyk - Konrad Kubasiewicz
Łukasz Guzowski - Grzegorz Hołysz

SOBOTA, 23 czerwca 2018:

9:30:
Michał Kotiuk - Grzegorz Sroka
Sławomir Rasiewicz - Dariusz Wiśniewski
Piotr Wiśniewski - Łukasz Lis

11:00:
Grzegorz Sroka - Błażej Tomaszewski
Błażej Turajczyk - Dariusz Wiśniewski
Bartosz Utkowski - Krzysztof Górniak

12:30:
Marcin Bek - Adrian Walkowiak
Krzysztof Drążkiewicz - Bartosz Utkowski
Adam Wilk - Łukasz Lis

14:00:
Paweł Balon - Krzysztof Kubicki
Konrad Kubasiewicz - Dariusz Wiśniewski
Mariusz Sikorski - Łukasz Jezierski

15:30:
Marcin Karłyk - Tomasz Wrotny
Mariusz Sikorski - Filip Ratajczak
Adam Wilk - Kamil Geisler

17:00:
Marcin Bek - Bartłomiej Gaworski
Filip Ratajczak - Łukasz Jezierski
Piotr Wiśniewski - Kamil Geisler

18:30:
Marcin Małyska - Marcin Karłyk
Adam Wilk - Piotr Wiśniewski
Łukasz Lis - Kamil Geisler

20:00:
Bartłomiej Gaworski - Adrian Walkowiak
Paweł Balon - Michał Rychlik
Marcin Małyska - Tomasz Wrotny