Puchar Dolnego Śląska Fuga Mundi 2016 PORS 6

NAZWA TURNIEJU

Puchar Dolnego Śląska Fuga Mundi 2016 PORS 6

MIASTO

Wrocław

KLUB

Fuga Mundi

DATA

Od: 2016-12-17 10:00:00
Do: 2016-12-18 20:00:00

ZAPISY

Od: 2016-11-17 14:38:00
Do: 2016-12-13 21:00:00

KATEGORIA

PORS

SYSTEM ROZGRYWEK

Grupowy

SĘDZIA GŁÓWNY

Wiktoria Jędruszek

DODATKOWE INFORMACJE

Piąty z cyklu 6 turniejów PORS w sezonie 2016/2017 odbędzie się we Wrocławiu w klubie Fuga Mundi.

Turniej składa się z fazy grupowej (modus lepszy z 3) i pucharowej (modus lepszy z 5).

Część meczów fazy grupowej zostanie rozegrana w klubie Bandaclub

Krzysztof Drążkiewicz    
18:00 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Rafał Szymanek    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
12:00 Bandaclub    

Grzegorz Łoniewski    
12:00 Fuga Mundi    
18:00 Fuga Mundi    

Bartosz Olchówka    
18:00 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Damian Adamus    
13:30 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Kevin Dabrowski    
13:30 Fuga Mundi    
16:30 Fuga Mundi    

Krzysztof Kubicki    
16:30 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Mikołaj Stęsik    
10:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Ariel Trębocha    
09:00 Fuga Mundi    
10:30 Fuga Mundi    

Marcin Bek    
12:00 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Łukasz Guzowski    
09:00 Bandaclub    
10:30 Bandaclub    

Jason Wright    
10:30 Fuga Mundi    
15:00 Bandaclub    

Grzegorz Hołysz    
10:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Robert Czupryniak    
09:00 Bandaclub    
13:30 Bandaclub    

Paweł Koch    
15:00 Fuga Mundi    
19:30 Fuga Mundi    

Krzysztof Górniak    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
09:00 Bandaclub    

Radosław Wojnarowski    
12:00 Fuga Mundi    
16:30 Fuga Mundi    

Grzegorz Biernadski    
18:00 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Dariusz Wiśniewski    
10:30 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Paweł Grzanka    
12:00 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Piotr Marszałek    
19:30 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Izabela Łącka    
13:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Bartłomiej Jakóbczak    
09:00 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Jarosław Kalinowski    
09:00 Fuga Mundi    
12:00 Fuga Mundi    

Wiktor Rzeżuchowski    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
09:00 Bandaclub    

Michał Blachowski    
13:30 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Dalia Alska    
10:30 Bandaclub    
12:00 Bandaclub    

Konrad Kubasiewicz    
12:00 Bandaclub    
13:30 Bandaclub    

Michał Rychlik    
15:00 Fuga Mundi    
18:00 Fuga Mundi    

Andrzej Augustyniak    
09:00 Bandaclub    
12:00 Bandaclub    

Tomasz Leśniak    
16:30 Fuga Mundi    
18:00 Fuga Mundi    

Mateusz Piechowiak    
19:30 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Casimiro Licciardi    
10:30 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Robert Ratajski    
12:00 Fuga Mundi    
16:30 Fuga Mundi    

Jarosław Strugała    
16:30 Fuga Mundi    
21:00 Fuga Mundi    

Adam Kotkowski    
10:30 Bandaclub    
13:30 Bandaclub    

Łukasz Lis    
10:30 Fuga Mundi    
13:30 Fuga Mundi    

Paweł Kalita    
09:00 Fuga Mundi    
15:00 Fuga Mundi    

Mateusz Rzeczycki    
19:00 Fuga Mundi (16 grudnia)    
10:30 Bandaclub    

Marcin Żygadło    
10:30 Fuga Mundi    
13:30 Bandaclub    

Maciej Śniegowski    
12:00 Bandaclub    
15:00 Bandaclub    

Krzysztof Zaleśkiewicz    
09:00 Bandaclub    
12:00 Bandaclub  

W fazie pucharowej spotkają się zwycięzcy poszczególnych grup oraz rozstawieni zawodnicy, którymi są:

1. Kacper Filipiak

2. Paweł Rogoza

3. Mateusz Baranowski

4. Karol Lelek

5. Paweł Balon

6. Marek Zubrzycki

7. Sławomir Rasiewicz

8. Piotr Olejnik

 

Wpisowe, jak na wszystkie turnieje PORS w sezonie 2016/2017, wynosi 60 zł.

Na całym turnieju bezwzględnie obowiązuje strój regulaminowy wg kodu B.

Szczegółowa rozpiska dostępna będzie w zakładce turnieju na stronie snooker.pl

PZSiBA