MISTRZOSTWA POLSKI 6REDS

Grupa 1

Krystian Ćwikła 3:0
2020-02-08 12:00:00
Jacek Tulibacki
Ewelina Piślewska 3:1
2020-02-08 13:00:00
Damian Adamus
Krystian Ćwikła 3:1
2020-02-08 15:00:00
Damian Adamus
Ewelina Piślewska 3:1
2020-02-08 14:00:00
Jacek Tulibacki
Krystian Ćwikła 3:0
2020-02-08 10:00:00
Ewelina Piślewska
Damian Adamus 3:0
2020-02-08 11:00:00
Jacek Tulibacki

Grupa 2

Mateusz Baranowski 3:2
2020-02-08 14:00:00
Karol Lelek
Maciej Krasuski 3:1
2020-02-08 15:00:00
Robert Sekuła
Mateusz Baranowski 3:0
2020-02-08 13:00:00
Robert Sekuła
Maciej Krasuski 1:3
2020-02-08 12:00:00
Karol Lelek
Mateusz Baranowski 3:1
2020-02-08 16:00:00
Maciej Krasuski
Robert Sekuła 0:3
2020-02-08 16:00:00
Karol Lelek

Grupa 3

Antoni Kowalski 3:0
2020-02-08 10:00:00
Jan Knąber
Marcin Kubalski 3:0
2020-02-08 15:00:00
Piotr Olejnik
Antoni Kowalski 3:2
2020-02-08 12:00:00
Piotr Olejnik
Marcin Kubalski 3:1
2020-02-08 11:00:00
Jan Knąber
Antoni Kowalski 3:0
2020-02-08 14:00:00
Marcin Kubalski
Piotr Olejnik 3:0
2020-02-08 13:00:00
Jan Knąber

Grupa 4

Paweł Rogoza 3:0
2020-02-08 14:00:00
Maciej Rudzik
Jakub Chromy 3:0
2020-02-08 12:00:00
Maciej Rudzik
Paweł Rogoza 3:0
2020-02-08 16:00:00
Jakub Chromy

Grupa 5

Piotr Murat 3:0
2020-02-08 13:00:00
Adam Wilk
Witold Żarowski 3:2
2020-02-08 13:00:00
Grzegorz Łoniewski
Piotr Murat 3:0
2020-02-08 16:00:00
Grzegorz Łoniewski
Witold Żarowski 1:3
2020-02-08 10:00:00
Adam Wilk
Piotr Murat 3:1
2020-02-08 11:00:00
Witold Żarowski
Grzegorz Łoniewski 2:3
2020-02-08 11:00:00
Adam Wilk

Grupa 6

Ariel Trębocha 3:1
2020-02-08 15:00:00
Jacek Wrzos
Felix Vidler 3:1
2020-02-08 12:00:00
Paweł Balon
Ariel Trębocha 1:3
2020-02-08 11:00:00
Paweł Balon
Felix Vidler 0:3
2020-02-08 10:00:00
Jacek Wrzos
Ariel Trębocha 3:1
2020-02-08 14:00:00
Felix Vidler
Paweł Balon 1:3
2020-02-08 14:00:00
Jacek Wrzos

Grupa 7

Michał Ebert 3:0
2020-02-08 13:00:00
Paweł Fedorowicz
Jason Wright 3:0
2020-02-08 11:00:00
Phan Quoc Binh
Michał Ebert 2:3
2020-02-08 10:00:00
Phan Quoc Binh
Jason Wright 3:0
2020-02-08 10:00:00
Paweł Fedorowicz
Michał Ebert 3:0
2020-02-08 14:00:00
Jason Wright
Phan Quoc Binh 3:2
2020-02-08 15:00:00
Paweł Fedorowicz

Miejsce

Imię i nazwisko

Numer grupy

Miejsce w grupie

Mecze
Mecze
Frejmy
Wygrane
Przegrane
Wygrane
Przegrane
Bilans
Średnia
2
Krystian Ćwikła
1 1 3 3 0 9 1 8 2.67
12
Ewelina Piślewska
1 2 3 2 1 6 5 1 0.33
16
Damian Adamus
1 3 3 1 2 5 6 -1 -0.33
25
Jacek Tulibacki
1 4 3 0 3 1 9 -8 -2.67
5
Mateusz Baranowski
2 1 3 3 0 9 3 6 2
8
Karol Lelek
2 2 3 2 1 8 4 4 1.33
18
Maciej Krasuski
2 3 3 1 2 5 7 -2 -0.67
26
Robert Sekuła
2 4 3 0 3 1 9 -8 -2.67
4
Antoni Kowalski
3 1 3 3 0 9 2 7 2.33
10
Marcin Kubalski
3 2 3 2 1 6 4 2 0.67
17
Piotr Olejnik
3 3 3 1 2 5 6 -1 -0.33
27
Jan Knąber
3 4 3 0 3 1 9 -8 -2.67
1
Paweł Rogoza
4 1 2 2 0 6 0 6 3
13
Jakub Chromy
4 2 2 1 1 3 3 0 0
21
Maciej Rudzik
4 3 2 0 2 0 6 -6 -3
3
Piotr Murat
5 1 3 3 0 9 1 8 2.67
14
Adam Wilk
5 2 3 2 1 6 6 0 0
20
Witold Żarowski
5 3 3 1 2 5 8 -3 -1
23
Grzegorz Łoniewski
5 4 3 0 3 4 9 -5 -1.67
7
Jacek Wrzos
6 1 3 2 1 7 4 3 1
11
Ariel Trębocha
6 2 3 2 1 7 5 2 0.67
19
Paweł Balon
6 3 3 1 2 5 7 -2 -0.67
22
Felix Vidler
6 4 3 1 2 4 7 -3 -1
6
Michał Ebert
7 1 3 2 1 8 3 5 1.67
9
Jason Wright
7 2 3 2 1 6 3 3 1
15
Phan Quoc Binh
7 3 3 2 1 6 7 -1 -0.33
24
Paweł Fedorowicz
7 4 3 0 3 2 9 -7 -2.33
ZAŁADUJ WIĘCEJ