Data

Nazwa turnieju

Lokalizacja

Kategoria

System rozgrywek

Wyniki
październik 2019
2019-10-20 10:00 PORS nr 6 - Masters Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2019-10-19 11:15 PORS nr 6 - Green Club Gdańsk PORS Grupowy + Pucharowy
2019-10-19 09:00 PORS nr 6 - Trick Shot Lwówek PORS Grupowy + Pucharowy
2019-10-19 09:00 Conori 1LS nr 5 Lublin 1LS Grupowy + Pucharowy
2019-10-18 16:00 PORS nr 6 - Amnezja Kalisz PORS Grupowy + Pucharowy
2019-10-17 09:00 Termin PORS nr 6 w kilku lokalizacjach PORS Grupowy + Pucharowy
2019-10-16 18:00 PORS nr 6 - Radomsko Radomsko PORS Grupowy + Pucharowy
2019-10-16 17:00 PORS nr 6 - Pałac Polanka Krosno PORS Grupowy + Pucharowy
2019-10-12 20:00 PORSK nr 4 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
2019-10-05 11:00 Mistrzostwa Polski MIXT Warszawa Mistrzostwa Polski MIXT Grupowy + Pucharowy
wrzesień 2019
2019-09-29 10:00 PORS Mikrus U12 Kalisz PORS Mikrus U12 Grupowy + Pucharowy
2019-09-28 10:00 PORS Junior U16 Kalisz PORS Junior U16 Grupowy + Pucharowy
2019-09-21 10:00 Drużynowe Mistrzostwa Polski Kalisz Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2019-09-21 10:00 SnooKids Masters (U12 + U16) Warszawa SnooKids Grupowy + Pucharowy
2019-09-14 10:00 Conori 1LS nr 4 Warszawa 1LS Grupowy + Pucharowy
2019-09-07 11:00 PORSK nr 5 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
2019-09-07 09:30 Proshooting PLS TOP16 nr 4 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2019-09-06 18:00 V Memoriałowy Turniej im. Jacka Rudowicza Radomsko Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2019-09-01 10:00 PORS nr 5 - Masters Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
sierpień 2019
2019-08-31 09:00 PORS nr 5 - Trick Shot Lwówek PORS Grupowy + Pucharowy
2019-08-30 17:00 PORS nr 5 - Amnezja Kalisz PORS Grupowy + Pucharowy
2019-08-28 09:00 Termin PORS nr 5 w kilku lokalizacjach PORS Grupowy + Pucharowy
2019-08-21 16:00 PORS nr 5 - Hermes Reaktywacja Krosno PORS Grupowy + Pucharowy
lipiec 2019
2019-07-20 10:00 MISTRZOSTWA POLSKI W BILARDZIE ANGIELSKIM Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2019-07-20 10:00 MISTRZOSTWA POLSKI 6 REDS Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2019-07-20 10:00 MISTRZOSTWA POLSKI SHOOT OUT Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Pucharowy
2019-07-14 10:00 Szkolenie sędziowskie Kalisz szkolenie Pucharowy
czerwiec 2019
2019-06-29 10:00 Proshooting PLS TOP16 nr 3 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2019-06-15 11:00 PORS nr 4 - Frame Kraków PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-15 11:00 PORS nr 4 - 147 Break Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-15 10:00 PORS nr 4 - Amnezja Kalisz PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-15 10:00 PORS nr 4 - Green Club Gdańsk PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-15 10:00 PORS nr 4 - Fuga Mundi Wrocław PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-15 10:00 Conori 1LS nr 3 Warszawa 1LS Grupowy + Pucharowy
2019-06-15 10:00 PORS nr 4 - Masters Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-14 15:00 PORS nr 4 - Trick Shot Lwówek PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-12 17:00 PORS nr 4 - Hermes Reaktywacja Krosno PORS Grupowy + Pucharowy
2019-06-12 09:00 Termin PORS nr 4 w kilku lokalizacjach PORS Grupowy + Pucharowy
maj 2019
2019-05-29 09:00 European Snooker Championships Belgrad Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2019-05-18 16:00 PORS nr 3 - Fuga Mundi Wrocław PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-18 11:00 PORS nr 3 - Frame Kraków PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-18 10:30 PORS nr 3 - Masters Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-18 10:00 PORS nr 3 - Green Club Gdańsk PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-17 16:00 PORS nr 3 - Trick Shot Lwówek PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-15 16:00 PORS nr 3 - Hermes Reaktywacja Krosno PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-15 16:00 PORS nr 3 - Billboard Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-15 16:00 PORS nr 3 - Amnezja Kalisz PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-15 09:00 Termin PORS nr 3 w kilku lokalizacjach PORS Grupowy + Pucharowy
2019-05-11 09:00 PORSK nr 3 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
kwiecień 2019
2019-04-27 09:00 Conori 1LS nr 2 Warszawa 1LS Grupowy + Pucharowy
2019-04-13 10:00 Proshooting PLS TOP16 nr 2 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2019-04-06 11:00 PORS nr 2 - 147 Break Zamieniecka Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-06 10:00 PORS nr 2 - Green Club (Gdańsk) Gdańsk PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-06 10:00 PORS nr 2 - Masters (Lublin) Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-06 09:00 PORS nr 2 - Trick Shot (Lwówek) Lwówek PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-06 09:00 PORS nr 2 - Amnezja (Kalisz) Kalisz PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-06 09:00 PORS nr 2 - Fuga Mundi (Wrocław) Wrocław PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-06 09:00 PORS nr 2 - Frame (Kraków) Kraków PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-05 17:00 PORS nr 2 - 12ft (Poznań) Poznań PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-03 18:00 PORS nr 2 - Hermes Reaktywacja (Krosno) Krosno PORS Grupowy + Pucharowy
2019-04-03 09:00 Termin PORS nr 2 w kilku lokalizacjach PORS Grupowy + Pucharowy
marzec 2019
2019-03-30 09:00 Conori 1LS nr 1 Wrocław 1LS Grupowy + Pucharowy
2019-03-23 09:00 Proshooting TOP16 nr 1 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2019-03-13 09:00 Gibraltar Open Gibraltar Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2019-03-09 09:00 Mistrzostwa Polski Masters 40+ Warszawa Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
luty 2019
2019-02-23 11:00 PORSK nr 2 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
2019-02-17 09:00 EBSA U18, U21 & Men Championships Izrael Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2019-02-17 09:00 PORS nr 1 - BrizZon Snooker Club (Poznań) Poznań PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-16 12:00 PORS nr 1 - Green Club (Gdańsk) Gdańsk PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-16 11:00 PORS nr 1 - Klub Snookerowy Frame (Kraków) Kraków PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-16 11:00 PORS nr 1 - 147 Break Zamieniecka (Warszawa) Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-16 10:00 PORS nr 1 - Fuga Mundi (Wrocław) Wrocław PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-16 10:00 PORS nr 1 - Billboard (Warszawa) Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-16 10:00 PORS nr 1 - Masters (Lublin) Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-16 10:00 PORS nr 1 - Amnezja (Kalisz) Kalisz PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-14 09:00 Termin PORS nr 1 w kilku lokalizacjach PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-13 11:00 PORS nr 1 - Hermes Reaktywacja (Krosno) Krosno PORS Grupowy + Pucharowy
2019-02-02 10:00 Conori 1LS - ELIMINACJE Warszawa Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
styczeń 2019
2019-01-26 11:00 PORSK nr 1 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
2019-01-18 11:00 Zgrupowanie polsko-francuskiej kadry Warszawa Turniej nierankingowy Grupowy
2019-01-04 09:00 POTWIERDZENIE UDZIAŁU - XXVII Otwarte Mistrzostwa Polski Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2019-01-03 17:00 XXVII Otwarte Mistrzostwa Polski - Warszawa 2019 Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2019-01-03 10:00 XXVII Otwarte Mistrzostwa Polski - ELIMINACJE Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Pucharowy
grudzień 2018
2018-12-08 09:00 TOP16/6 Łódź PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2018-12-07 15:00 PORS 8 Lwówek PORS Grupowy + Pucharowy
2018-12-01 09:00 DMP 40+ Warszawa Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
listopad 2018
2018-11-19 09:00 IBSF Mistrzostwa Świata - Myanmar, Yangon Do ustalenia Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-11-18 10:00 PORS Kobiet 6 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
2018-11-10 15:53 PORS 7 Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2018-11-10 10:00 TOP16/3 (zaległy) Łódź PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
październik 2018
2018-10-27 09:00 Mistrzostwa Polski do lat 21 Kalisz Mistrzostwa Polski U21 Grupowy + Pucharowy
2018-10-20 09:00 PORS 6 Łódź PORS Grupowy + Pucharowy
2018-10-14 09:00 TOP16/5 Puchar Warszawa PLS TOP16 Pucharowy
2018-10-13 09:00 TOP16/5 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2018-10-06 10:00 PORS Kobiet 5 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
wrzesień 2018
2018-09-30 17:00 IBSF Mistrzostwa Świata U16 - Rosja, Sankt Petersburg Rosja Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-09-15 09:00 PORS 5 Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2018-09-08 09:00 TOP16/4 Wrocław PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2018-09-02 15:00 Shoot-Out Warszawa Turniej nierankingowy Pucharowy
2018-09-01 10:00 Mistrzostwa Polski U18 Warszawa Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-09-01 09:00 IBSF Mistrzostwa Świata 6 Red & Team - Egipt, Sharm El Sheikh Do ustalenia Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
sierpień 2018
2018-08-22 09:00 Paul Hunter Classic - Furth Niemcy Turniej nierankingowy Pucharowy
2018-08-17 11:42 Snooker QUAY Rokietnica Open Rokietnica Turniej nierankingowy Pucharowy
lipiec 2018
2018-07-07 10:00 PORS Kobiet 4 Gdańsk PORSK Grupowy + Pucharowy
2018-07-06 09:00 IBSF U18/U21 - Chiny Chiny Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
czerwiec 2018
2018-06-22 10:00 PORS 4 Wrocław PORS Grupowy + Pucharowy
2018-06-18 09:00 EBSA Team, Ladies, Masters, 6 Red - Rumunia 2018 Rumunia Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-06-09 10:00 Drużynowe Mistrzostwa Polski 2018 Warszawa Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-06-04 12:00 Zgrupowanie Kadry - Women Warszawa Turniej nierankingowy Pucharowy
2018-06-02 10:00 Zgrupowanie Kadry - Men Warszawa Turniej nierankingowy Pucharowy
maj 2018
2018-05-24 09:00 Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu Do ustalenia Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-05-08 09:00 World Snooker QSchool Anglia Turniej nierankingowy Pucharowy
2018-05-05 10:00 PORS Kobiet 3 Gdańsk PORSK Grupowy + Pucharowy
kwiecień 2018
2018-04-27 10:00 Zgrupowanie Kadry - Tom Limor Warszawa Turniej nierankingowy Pucharowy
2018-04-21 09:00 TOP16/2 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2018-04-14 09:00 PORS 3 Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2018-04-07 09:00 PORS Kobiet 2 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
marzec 2018
2018-03-25 18:00 Walne Zgromadzenie Delegatów PZSiBA Do ustalenia Turniej nierankingowy Pucharowy
2018-03-18 09:00 PORS 2 - Puchar Warszawa PORS Pucharowy
2018-03-17 10:00 PORS 2 Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2018-03-10 10:00 TOP16/1 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2018-03-04 09:00 PORS K 1 Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2018-03-04 09:00 PORS K1-puchar WARSZAWA PORS Pucharowy
2018-03-03 09:00 PORS K1 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
luty 2018
2018-02-24 09:00 Mistrzostwa Polski 6 reds Wrocław Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-02-17 09:00 PORS 1 Warszawa PORS Pucharowy
2018-02-02 10:00 Mistrzostwa Europy U18, U21, Men's - Bułgaria Sofia Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
styczeń 2018
2018-01-27 09:00 Mistrzostwa Polski Kobiet - Warszawa 2018 Warszawa Mistrzostwa Polski Kobiet Grupowy + Pucharowy
2018-01-26 09:00 XXVI Otwarte Mistrzostwa Polski - Warszawa 2018 Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2018-01-20 09:00 Mistrzostwa Polski Masters 40+ Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
2018-01-13 09:00 Eliminacje Mistrzostw Polski 2018 - Wrocław Wrocław Turniej nierankingowy Pucharowy
2018-01-13 09:00 Eliminacje Mistrzostw Polski 2018 - Lublin Lublin Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2018-01-06 09:00 PLS TOP 16/4 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2018-01-06 09:00 Eliminacje Mistrzostw Polski 2018 - Warszawa Warszawa Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
grudzień 2017
2017-12-16 09:00 PLS TOP 16/6 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2017-12-09 09:00 Mistrzostwa Polski do lat 21 Wrocław Mistrzostwa Polski U21 Grupowy + Pucharowy
2017-12-08 09:00 MP MASTERS 40+ 6 Reds Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
2017-12-08 09:00 DMP Masters 40+ Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
2017-12-07 09:00 Russian International Open "Baltic Cup" Do ustalenia Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2017-12-02 09:00 PLS TOP 16/5 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
listopad 2017
2017-11-25 20:00 PORS 5 Puchar Warszawa PORS Pucharowy
2017-11-25 10:00 Turniej: PORS 5 Grupy Warszawa PORS Grupowy
2017-11-25 09:00 PORS 5 Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2017-11-18 09:00 PORS K 2 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
2017-11-17 09:00 World Snooker Champions- Katar Katar Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2017-11-04 09:00 Mistrzostwa Polski MIXT 2017 Warszawa Mistrzostwa Polski MIXT Grupowy + Pucharowy
październik 2017
2017-10-14 10:00 PORS 4 - Puchar Wrocław PORS Pucharowy
2017-10-14 09:00 PORS 4 Wrocław PORS Grupowy
2017-10-07 09:00 PLS TOP 16/3 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
wrzesień 2017
2017-09-30 09:00 Masters 40+/ 2 Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
2017-09-23 10:00 PLS TOP 16/2 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2017-09-23 09:00 PLS TOP 16/2 Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2017-09-23 09:00 PORS 3 Kraków PORS Grupowy + Pucharowy
2017-09-09 09:00 PORS K 1 Warszawa PORS Grupowy + Pucharowy
2017-09-09 09:00 PORS K 1 Warszawa PORSK Grupowy + Pucharowy
sierpień 2017
2017-08-26 09:00 Masters 40+/ 1 Kalisz Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
lipiec 2017
2017-07-07 09:00 World U18&21 Chiny Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
czerwiec 2017
2017-06-24 09:00 PLS TOP 16/1 Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2017-06-24 09:00 PLS TOP 16/1 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2017-06-17 09:00 PORS 2 WARSZAWA PORS Grupowy + Pucharowy
2017-06-01 09:00 Drużynowe Mistrzostwa Kobiet EBSA - Albania Albania Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2017-06-01 09:00 Drużynowe Mistrzostwa Masters EBSA - Albania Albania Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2017-06-01 09:00 Drużynowe Mistrzostwa Mężczyzn EBSA- Albania Albania Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2017-06-01 09:00 Indywidualne Mistrzostwa Kobiet EBSA- Albania Albania Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
maj 2017
2017-05-27 09:00 PORS 1 Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
kwiecień 2017
2017-04-29 15:05 Potwierdzenie TOP16 2017/2018 Lublin Turniej nierankingowy Pucharowy
2017-04-28 10:00 Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017 Warszawa Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2017-04-07 10:00 Mistrzostwa Polski na 6 czerwonych 2017 Lublin Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2017-04-07 10:00 Mistrzostwa Polski w Bilardzie Angielskim 2017 Lublin Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
marzec 2017
2017-03-30 10:00 XXV Otwarte Mistrzostwa Polski - Lublin 2017 Lublin Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2017-03-25 10:00 Mistrzostwa Polski Kobiet w Snookerze 2017 Konstancin - Jeziorna Mistrzostwa Polski Kobiet Grupowy + Pucharowy
2017-03-25 10:00 Eliminacje Mistrzostw Polski 2017 - Wrocław Wrocław Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2017-03-18 10:00 Eliminacje Otwartych Mistrzostw Polski 2017 - Lublin Lublin Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
luty 2017
2017-02-25 10:00 Mistrzostwa Klubu Cue Bar Kraków Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2017-02-12 10:00 PORS Kobiet Turniej 5 Konstancin - Jeziorna PORSK Grupowy + Pucharowy
2017-02-04 10:00 TOP 16 event 2 - Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna Konstancin - Jeziorna PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
styczeń 2017
2017-01-29 10:00 Snooker Polish Open 2017 - Knockout Konstancin - Jeziorna PORS Pucharowy
2017-01-28 10:00 Snooker Polish Open - PORS 2 Konstancin - Jeziorna PORS Grupowy
2017-01-21 10:00 TOP 16 event 6 - Konstancin Jeziorna Konstancin - Jeziorna PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2017-01-13 12:00 Mistrzostwa Polski kat. Masters 40+ Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
2017-01-07 10:00 TOP 16 Event 5 - Konstancin Jeziorna Konstancin - Jeziorna PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
grudzień 2016
2016-12-17 10:00 Puchar Dolnego Śląska Fuga Mundi 2016 PORS 6 Wrocław PORS Grupowy
2016-12-09 13:25 Zgrupowanie Kadry Narodowej Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Pucharowy
listopad 2016
2016-11-27 09:00 Mistrzostwa Krakowa Cue Bar Kraków PORS 5 Puchar Kraków PORS Pucharowy
2016-11-26 10:00 Mistrzostwa Krakowa Cue Bar Kraków PORS 5 Kraków PORS Grupowy
2016-11-20 10:00 PORS Kobiet turniej 4 Konstancin - Jeziorna PORSK Grupowy + Pucharowy
2016-11-19 10:00 Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 4/10 Konstancin - Jeziorna Turnieje Klubowe Snooker.Zone Grupowy + Pucharowy
2016-11-12 10:00 Mistrzostwa Polski MIXT Konstancin - Jeziorna Mistrzostwa Polski MIXT Grupowy + Pucharowy
2016-11-10 15:17 Mistrzostwa Świata IBSF Katar Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2016-11-02 13:23 Zgrupowanie Kadry Narodowej Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Pucharowy
październik 2016
2016-10-29 12:00 TOP 16 event 4 Masters Lublin Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2016-10-27 13:50 Lubelska Liga Snookera Lublin Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2016-10-23 10:00 PORS Kobiet Turniej 3 Konstancin - Jeziorna PORSK Grupowy + Pucharowy
2016-10-21 10:00 Zgrupowanie kobiet Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2016-10-15 10:00 Mistrzostwa Polski do lat 21 Konstancin - Jeziorna Mistrzostwa Polski U21 Grupowy + Pucharowy
2016-10-07 17:00 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza 2016 - PORS 4 Konstancin - Jeziorna PORS Grupowy + Pucharowy
2016-10-01 10:00 Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 3/10 Konstancin - Jeziorna Turnieje Klubowe Snooker.Zone Grupowy + Pucharowy
wrzesień 2016
2016-09-25 10:00 PORS Kobiet Turniej 2 Konstancin - Jeziorna PORSK Grupowy + Pucharowy
2016-09-24 10:00 TOP 16 event 3 Masters Lublin Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2016-09-18 10:00 Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 2/10 Konstancin - Jeziorna Turnieje Klubowe Snooker.Zone Grupowy + Pucharowy
2016-09-16 12:53 Zgrupowanie Kadry Narodowej Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Pucharowy
2016-09-10 10:00 Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny - PORS 3 Lublin PORS Grupowy + Pucharowy
2016-09-02 12:48 Zgrupowanie Kadry Narodowej Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Pucharowy
sierpień 2016
2016-08-28 10:00 PORS Kobiet Turniej 1 Konstancin - Jeziorna PORSK Grupowy + Pucharowy
2016-08-15 15:16 Mistrzostwa Świata U-18 IBSF Belgia Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2016-08-15 15:15 Mistrzostwa Świata U-21 IBSF Belgia Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2016-08-05 12:45 Zgrupowanie Kadry Narodowej Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Pucharowy
lipiec 2016
2016-07-30 10:00 Eliminacje KMP Snooker.Zone turniej 1/10 Konstancin - Jeziorna Turnieje Klubowe Snooker.Zone Grupowy + Pucharowy
2016-07-22 14:00 OOM Wrocław 2016 Wrocław Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2016-07-20 15:14 Drużynowe Mistrzostwa Świata IBSF Egipt Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2016-07-16 10:00 Puchar Krakowa 6 reds Kraków Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2016-07-13 12:41 Zgrupowanie Kadry Narodowej Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Pucharowy
2016-07-02 10:00 Turniej o Puchar Konstancina - PORS 1 Konstancin - Jeziorna PORS Grupowy + Pucharowy
czerwiec 2016
2016-06-18 10:00 TOP 16 event 1 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2016-06-04 10:00 Turniej Otwarcia Snooker.Zone Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2016-06-03 15:13 Drużynowe Mistrzostwa Europy Kobiet EBSA Litwa Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2016-06-03 15:12 Mistrzostwa Europy Kobiet EBSA Litwa Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
2016-06-03 15:10 Drużynowe Mistrzostwa Europy EBSA Litwa Turniej Mistrzowski Międzynarodowy Grupowy + Pucharowy
maj 2016
2016-05-31 23:49 POTWIERDZENIE UDZIAŁU W PLS TOP16 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2016-05-26 11:41 Sparingowy Turniej Kadry Konstancin - Jeziorna Turniej nierankingowy Grupowy
kwiecień 2016
2016-04-22 10:00 Mistrzostwa Polski Kobiet 2016 Lublin Mistrzostwa Polski Kobiet Grupowy + Pucharowy
2016-04-21 10:00 Otwarte Mistrzostwa Polski 2016 Lublin Otwarte Mistrzostwa Polski Grupowy + Pucharowy
2016-04-20 14:00 Masters OPEN Lublin Turniej nierankingowy Grupowy + Pucharowy
2016-04-09 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
2016-04-02 10:00 TOP16 2015/2016 Turniej 6 Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2016-04-02 10:00 PORS 3* Cue Bar Kraków Kraków PORS Pucharowy
marzec 2016
2016-03-05 10:00 PORS 4* Free Ball Szczecin Szczecin PORS Pucharowy
2016-03-05 10:00 TOP 16 runda 5 Wrocław Wrocław PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
luty 2016
2016-02-20 10:00 PORS ** Free Ball Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2016-02-06 10:00 DMP 40+ Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
styczeń 2016
2016-01-30 10:00 PORS 4* Wrocław PORS Pucharowy
2016-01-30 10:00 PORS 4* Bandaclub Wrocław Wrocław PORS Pucharowy
2016-01-16 10:00 MP U21 Lublin Mistrzostwa Polski U21 Grupowy + Pucharowy
2016-01-16 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2016-01-10 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2016-01-09 10:00 MP 40+ Lublin Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
2016-01-09 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
grudzień 2015
2015-12-19 10:00 MP 6 reds 40+ Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
2015-12-19 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
2015-12-12 10:00 DMP Lublin Masters 40+ Grupowy + Pucharowy
listopad 2015
2015-11-28 10:00 TOP 16 runda 4 Lublin Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2015-11-28 10:00 PORS ** Free Ball Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2015-11-21 10:00 MP U17 Warszawa Warszawa Mistrzostwa Polski U17 Grupowy + Pucharowy
2015-11-14 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
2015-11-07 10:00 PORS 3* Bandaclub Wrocław Wrocław PORS Pucharowy
2015-11-07 10:00 PORS 3* Masters Lublin Lublin PORS Pucharowy
październik 2015
2015-10-24 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
2015-10-24 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2015-10-10 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
wrzesień 2015
2015-09-13 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2015-09-12 10:00 TOP 16 runda 3 Wrocław Wrocław PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2015-09-05 10:00 PORS 4* Bandaclub Wrocław Wrocław PORS Pucharowy
sierpień 2015
2015-08-23 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2015-08-22 10:00 TOP 16 runda 2 Lublin Lublin PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2015-08-01 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
lipiec 2015
2015-07-25 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
2015-07-18 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2015-07-11 10:00 PORS 4* Bandaclub Wrocław Wrocław PORS Pucharowy
2015-07-07 10:00 PORS Junior Challenge Snooker Club Warszawa Ranking Juniorów Grupowy
2015-07-05 10:00 PORS Kobiet Challenge Snooker Club Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2015-07-04 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
czerwiec 2015
2015-06-27 10:00 TOP 16 runda 1 Wrocław Wrocław PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2015-06-20 10:00 PORS 3* Cuebar Kraków Kraków PORS Pucharowy
2015-06-20 10:00 PORS 3* Masters Lublin Lublin PORS Pucharowy
2015-06-13 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2015-06-06 10:00 PORS 2* Bandaclub Wrocław Wrocław Bandaclub Wrocław PORS ** Pucharowy
maj 2015
2015-05-29 10:00 PORS 4* Challenge Snooker Club Warszawa Warszawa PORS Pucharowy
2015-05-23 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
2015-05-17 10:00 PORS Kobiet Challenge Snooker Club Warszawa PLS TOP16 Grupowy + Pucharowy
2015-05-17 10:00 PORS Junior Challenge Snooker Club Warszawa Ranking Juniorów Grupowy
kwiecień 2015
2015-04-25 10:00 PORS 2* FreeBall Szczecin Szczecin Free Ball Szczecin PORS ** Pucharowy
ZAŁADUJ WIĘCEJ