Zgrupowanie kadry juniorów

Miejsce: Klub 147 Break Warszawa ul. Zamieniecka
Termin: 18-19 lutego 2024 r. godz. 10:00 – 18:00

Lista uczestników:

1. Szubarczyk Michał
2. Milewski Sebastian
3. Czapnik Krzysztof
4. Zakrzewski Jakub
5. Micherdziński Hubert
6. Sowiński Wojciech
7. Bystrzycki Witold
8. Niziałek Oliwier
9. Wysoczański Axel
10. Pniak Roch

11. Antoni Kowalski

12. Jarosław Kowalski

Kadra szkoleniowa:

Mateusz Baranowski


Zgrupowanie kadry narodowej

Miejsce: Lublin, klub Masters, Al. Spółdzielczości Pracy 36
Termin: 28.02.2023 – 02.03.2023

Lista uczestników:

1. Mateusz Baranowski
2. Michal Kotiuk
3. Paweł Rogoza
4. Marcin Nitschke
5. Bartosz Utkowski
6. Maciej Kusak
7. Jakub Chromy
8. Grzegorz Biernadski
9. Sebastian Milewski
10. Antoni Kowalski
11. Daniel Holoyda

Kadra szkoleniowa:

Marek Zubrzycki

Plan zgrupowania:

Wtorek 28.02:
11.00 – 15.00 I Sesja treningowa
16.30 – 19.00   II sesja treningowa

Środa 1.03
10.15 – 13.30  I sesja treningowa
15.00 – 18.30  II sesja treningowa

Czwartek 2.03
10.15 -13.30 I sesja treningowa

Zgrupowanie kadry junior/młodzieżowiec

Data: 25-26.02.2023
Miejsce: Warszawa, klub Billboard, ul. Kasprzaka 7

Lista uczestników

1. Antoni Kowalski
2. Sebastian Milewski
3. Wojciech Sowiński
4. Jakub Zakrzewski
5. Witold Bystrzycki
6. Jakub Zakrzewski
7. Oliwier Niziałek
8. Michał Szubarczyk
9. Iulian Boiko (gościnnie)
Trener: Mateusz Baranowski

Plan Zgrupowania

Sobota 25.02
11:00-13:30  I sesja treningowa
14:00 – 18:00 II sesja treningowa (mini turnieje i sparingi)

Niedziela 26.02
10:00 – 13:00 I sesja treningowa
14:00 sesja z psychologiem sportowym.
15:00 Test taktyczny.

15:30 -18:00 mini turnieje i sparingi


Zgrupowanie kadry kobiet

Miejsce: klub Billboard ul. Kasprzaka 7, Warszawa
Termin: 02.10.2022 g. 10:00 – 18:00

Lista uczestników:

– Hanna Mergies
– Kinga Pietrzak
– Aleksandra Wojtecka
– Ewelina Piślewska
– Tetyana Prokopyshak – Kokocińska
– Ewa Pawińska

trener: Mateusz Baranowski


Zgrupowanie kadry A

Miejsce: Lublin klub Masters Al. Spółdzielczości Pracy 36
Termin: 21-23.09.2022
Harmonogram:

21.09 g. 11:00 – 18:00
22.09 g. 10:00 – 18:00
23.09 g. 10:00 – 14:00

Lista uczestników:

  1. Antoni Kowalski
  2. Mateusz Baranowski
  3. Daniel Holoyda
  4. Ariel Trębocha
  5. Michał Kotiuk
  6. Marcin Nitschke
  7. Maciej Kusak
  8. Bartosz Utkowski
  9. Jakub Chromy
  10. Sebastian Milewski
  11. Grzegorz Bierdnadski

trener: Marek Zubrzycki


Zgrupowanie kadry narodowej

Miejsce: Lublin klub Masters Al. Spółdzielczości Pracy 36
Termin: 2-4.08.2021

Lista uczestników:

  1. Daniel Holoyda
  2. Mateusz Baranowski
  3. Jarosław Kowalski
  4. Marcin Nitschke
  5. Bartłomiej Utkowski
  6. Jakub Chromy
  7. Paweł Rogoza
  8. Michał Kotiuk
  9. Feliks Vidler
  10. Maciej Kusak
  11. Konrad Juszczyszyn

trener: Marek Zubrzycki



Zgrupowanie kadry kobiet

Miejsce: Akademia Snooker.Zone Warszawa, Taśmowa 1
Termin: 13-14.11.2021, godzina 10:00

Lista uczestniczek:

  1. Izabela Łącka
  2. Dalia Alska
  3. Ewelina Piślewska
  4. Aleksandra Wojtecka
  5. Tetiana Prokopyszak – Kokocińska
  6. Kinga Pietrzak
  7. Ewa Gutowicz
  8. Marta Wawrzyn
  9. Eleonora Zajączkowska
  10. Kateryna Pletenets
  11. Daria Reńska
  12. Natalia Nowak


Zgrupowanie kadry juniorów

Miejsce: Akademia Snooker.Zone Warszawa, Taśmowa 1
Termin: 27-28.11.2021

Lista uczestników:

  1. Krzysztof Czapnik
  2. Sebastian Milewski
  3. Jakub Makowski
  4. Jakub Zakrzewski
  5. Hubert Micherdziński
  6. Michał Szubarczyk
  7. Witold Bystrzycki
  8. Wojciech Sowiński

 Zgrupowanie kadry narodowej

Miejsce: Lublin klub Masters Al. Spółdzielczości Pracy 36
Termin: 8-10.12.2021

Lista uczestników:

  1. Daniel Holoyda
  2. Mateusz Baranowski
  3. Antoni Kowalski
  4. Jarosław Kowalski
  5. Marcin Nitschke
  6. Bartłomiej Utkowski
  7. Jakub Chromy
  8. Paweł Rogoza
  9. Michał Kotiuk
  10. Maciej Kusak
  11. Konrad Juszczyszyn

Trener: Marek Zubrzycki

środa 8.12 godzina 12,00 do 18.00
czwartek 9.12 godzina 10.00 do 16.00
piatek 10.12 godzina 10.00 do 15.00

Kobiety:
27-28.11.2021 – Eden Women’s Masters 2021, Londyn
15-16.01.2022 – British Open 2022, Leicester
10-14.02.2022 – World Championship 2022, Sheffield