Men:
1. Mateusz Baranowski
2. Antoni Kowalski
3. Daniel Holoyda
4. Paweł Rogoza
5. Michał Kotiuk
6. Marcin Nitschke

Women:
1. Izabela Łącka
2. Aleksandra Wojtecka
3. Ewelina Piślewska
4. Kinga Pietrzak
5. Dalia Alska

Seniors:
1. Łukasz Guzowski
2. Marek Zubrzycki
3. Piotr Murat
4. Robert Sekuła

Men Team:
1.
Mateusz Baranowski
Antoni Kowalski
2.
Daniel Holoyda
Marcin Nitschke
3.
Michał Kotiuk
Bartosz Utkowski

Women Team:
1.
Aleksandra Wojtecka
Ewelina Piślewska
2.
Izabela Łącka
Kinga Pietrzak

Seniors Team:
1.
Marek Zubrzycki
Robert Sekuła
2.
Łukasz Guzowski
Piotr Murat

U18:
1. Antoni Kowalski
2. Jakub Makowski
3. Jakub Zakrzewski
4. Witold Bystrzycki

U21:
1. Antoni Kowalski
2. Jakub Chromy
3. Felix Vidler

6 Reds:
1. Paweł Rogoza
2. Mateusz Baranowski
3. Daniel Holoyda
4. Marcin Nitschke

Sędziowie:
1. Kazimierz Olejniczak
2. Mateusz Rusin
3. Maciej Grzegorz Lesiak

Zgrupowanie kadry kobiet

Miejsce: klub Billboard ul. Kasprzaka 7, Warszawa
Termin: 02.10.2022 g. 10:00 – 18:00

Lista uczestników:

– Hanna Mergies
– Kinga Pietrzak
– Aleksandra Wojtecka
– Ewelina Piślewska
– Tetyana Prokopyshak – Kokocińska
– Ewa Pawińska

trener: Mateusz Baranowski


Zgrupowanie kadry A

Miejsce: Lublin klub Masters Al. Spółdzielczości Pracy 36
Termin: 21-23.09.2022
Harmonogram:

21.09 g. 11:00 – 18:00
22.09 g. 10:00 – 18:00
23.09 g. 10:00 – 14:00

Lista uczestników:

  1. Antoni Kowalski
  2. Mateusz Baranowski
  3. Daniel Holoyda
  4. Ariel Trębocha
  5. Michał Kotiuk
  6. Marcin Nitschke
  7. Maciej Kusak
  8. Bartosz Utkowski
  9. Jakub Chromy
  10. Sebastian Milewski
  11. Grzegorz Bierdnadski

trener: Marek Zubrzycki


Zgrupowanie kadry narodowej

Miejsce: Lublin klub Masters Al. Spółdzielczości Pracy 36
Termin: 2-4.08.2021

Lista uczestników:

  1. Daniel Holoyda
  2. Mateusz Baranowski
  3. Jarosław Kowalski
  4. Marcin Nitschke
  5. Bartłomiej Utkowski
  6. Jakub Chromy
  7. Paweł Rogoza
  8. Michał Kotiuk
  9. Feliks Vidler
  10. Maciej Kusak
  11. Konrad Juszczyszyn

trener: Marek Zubrzycki



Zgrupowanie kadry kobiet

Miejsce: Akademia Snooker.Zone Warszawa, Taśmowa 1
Termin: 13-14.11.2021, godzina 10:00

Lista uczestniczek:

  1. Izabela Łącka
  2. Dalia Alska
  3. Ewelina Piślewska
  4. Aleksandra Wojtecka
  5. Tetiana Prokopyszak – Kokocińska
  6. Kinga Pietrzak
  7. Ewa Gutowicz
  8. Marta Wawrzyn
  9. Eleonora Zajączkowska
  10. Kateryna Pletenets
  11. Daria Reńska
  12. Natalia Nowak


Zgrupowanie kadry juniorów

Miejsce: Akademia Snooker.Zone Warszawa, Taśmowa 1
Termin: 27-28.11.2021

Lista uczestników:

  1. Krzysztof Czapnik
  2. Sebastian Milewski
  3. Jakub Makowski
  4. Jakub Zakrzewski
  5. Hubert Micherdziński
  6. Michał Szubarczyk
  7. Witold Bystrzycki
  8. Wojciech Sowiński

 Zgrupowanie kadry narodowej

Miejsce: Lublin klub Masters Al. Spółdzielczości Pracy 36
Termin: 8-10.12.2021

Lista uczestników:

  1. Daniel Holoyda
  2. Mateusz Baranowski
  3. Antoni Kowalski
  4. Jarosław Kowalski
  5. Marcin Nitschke
  6. Bartłomiej Utkowski
  7. Jakub Chromy
  8. Paweł Rogoza
  9. Michał Kotiuk
  10. Maciej Kusak
  11. Konrad Juszczyszyn

Trener: Marek Zubrzycki

środa 8.12 godzina 12,00 do 18.00
czwartek 9.12 godzina 10.00 do 16.00
piatek 10.12 godzina 10.00 do 15.00

Kobiety:
27-28.11.2021 – Eden Women’s Masters 2021, Londyn
15-16.01.2022 – British Open 2022, Leicester
10-14.02.2022 – World Championship 2022, Sheffield