w Aktualności

W nadchodzącą sobotę Lublin zamieni się w centrum pasjonujących zmagań podczas ORLEN Mistrzostw Polski w Snookerze Shoot Out. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że ORLEN ponownie objął rolę Sponsora Tytularnego tej renomowanej imprezy. Wyrażamy serdeczne podziękowania za ich wsparcie!

Zapraszamy entuzjastów bilarda do dołączenia do nas w niedzielny wieczór, kiedy to Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego przedstawi transmisję tych zawodów na TVP Sport. 26 listopada odbędzie się zacięta walka o miano Mistrza Polski w tej ekscytującej i widowiskowej wersji snookera. Mateusz Baranowski SNOOKER, broniący mistrzostwa z 2022 roku po imponującym maksymalnym brejku 147 punktów w niedawnych rozgrywkach Polskiej Ligi Snookera TOP16, zmierzy się z silnymi przeciwnikami, w tym z Antonim Maxem Kowalskim, triumfatorem ostatniego Q Toura w Birmingham i kandydatem do World Snooker Tour, a także z innymi zdolnymi polskimi zawodnikami.

Zachęcamy do bycia częścią tych niezwykłych chwil, czy to na żywo w TVP3 Lublin, czy przed ekranami telewizorów. Transmisja na żywo rozpocznie się w niedzielę, 26 listopada, o 20:15 na TVP Sport, a wcześniejsze spotkania będą dostępne od 12:00 poprzez aplikację Sport.tvp.pl.

Turniej odbywa się dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz naszych cenionych partnerów, w tym PKN Orlen, Maestato, Billboardyzg.pl, Masters Bowling & Bilard oraz Nitschke Akademia Snookera Zielona Góra. Przed nami niezapomniane sportowe emocje i mistrzowskie starcia. Nie przegapcie szansy na śledzenie potyczek najlepszych polskich snookerzystów!